Architektonická studie nového městského úřadu

10.9.2018

Nová budova radniceMěsto Lázně Bělohrad uzavřelo v květnu tohoto roku na základě výsledků architektonické soutěže smlouvu na zpracování všech stupňů projektové dokumentace na nový městský úřad. Smlouva byla uzavřena s architektonickou kanceláří re:architekti studio s.r.o. z Prahy 6, jejíž návrh se umístil na 3. místě v architektonické soutěži.

 

Smyslem zpracování architektonické studie bylo ověřit soutěžní návrh z hledisek technických a vypořádat se s připomínkami Města Lázně Bělohrad. V rámci dopracování studie došlo k předjednání projektu s dotčenými orgány státní správy a projekčními specialisty. Podrobným rozpracováním a projednáním studie se mají především zmenšit rizika zásadních koncepčních změn během zpracování dalších stupňů dokumentace a tím tedy i předejít zpožděním během procesu schvalování. Připomínky vzniklé tímto procesem byly pouze dílčí a návrh nijak zásadně neproměnily.

Občané města si mohou studii nového městského úřadu prohlédnout na webu města a vizualizaci základních pohledů i na nové plakátovací tabuli právě na místě budoucí radnice.

Pavel Šubr - starosta

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad