Bažantnice ještě žije 2018

1.8.2018

Restaurace v BažantniciMěstské kulturní středisko pro vás připravilo další ročník třídenního festivalu hudby a divadla s názvem Bažantnice ještě žije! Tato událost je a vzpomínkou na legendární letní restauraci, která byla v roce 1991 zbourána.

 

 

Festival bude zahájen v pátek 3. srpna od 20:30 parádní brazilskou bubenickou show Tam Tam Batucada. V dobré náladě pátečního večera Vás podrží novopacká kapela Bandit se svým moderním pojetím country, s tradicionály a to nejen americkými, ale také s muzikou z Irska a Skotska.

V sobotu od 20:00 vás zveme do Bažantnice na první letošní divadelní inscenaci pod širým nebem. Divadlo na Perštýně vám zahraje komedii Jakuba Zindulky - Tchýně na zabit o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně a hlavně mezi tchýněmi samotnými - jak se zdá, velmi komplikovanou.

Nedělní odpoledne tradičně patří dechovkovému festivalu, kde přehlídku dechových hudeb zahájí od 13 hodin kapela Staropražští heligonkáři. Od 15 hodin vystoupí Staropražští pardálové a celý nědělní program zakončí od 17 hodin oblíbená moravská krojovaná dechová hudba Švitorka z Hroznové Lhoty.

Program Bažantnice ještě žije je různorodý a doufáme, že si v něm každý z vás něco najde.

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad