Akce školy

Zpět

Program akcí Bělohradské mateřské školy na rok 2014/15 ke stažení

Články


16.8.2016

Březen - měsíc čtenářů v BMŠ

Měsíc březen je už několik desetiletí věnován knize a čtenářství. V knihovnách po celé republice probíhá nespočet akcí na podporu čtenářství a pěstování lásky ke knihám.

celý článek

16.8.2016

Jak jsme vítali jaro

Tak jako každý rok jsme vymýšleli, jak přivolat konečně dlouho očekávané jaro. Nabarvili jsme si skořápky od vlašských ořechů červenou barvou, přibarvili sedm teček a beruška byla připravena na vypuštění do volné přírody.

celý článek

16.8.2016

Léto u Veverek

Děti ze třídy Veverek rády jezdí na výlety. A tak jim jich  paní učitelky od května do června několik naplánovalo.

celý článek

16.8.2016

Výprava do myslivny

V pondělí 11.4. se celá školka vypravila na výlet do Horní Nové Vsi. Cesta není sice příliš dlouhá, ale přesto na tříleté nožičky až moc. Proto nás na místo přiblížil speciální fotbalový autobus „Čavdar“. Cesta to byla dobrodružná a vlastně se postarala o první zážitek z výletu.

celý článek

20.4.2016

Reportáž: Děti z MŠ navštívily Myslivecký spolek

Školka v myslivněVelmi rušno bylo v dopoledních hodinách v pondělí 11. dubna v prostorách Mysliveckého spolku Lázně Bělohrad. Asi 120 dětí z Bělohradské MŠ bylo rozděleno do skupin, které postupně procházely jednotlivými stanovišti, které pro ně myslivci připravili.

celý článek

13.11.2015

Jablíčkobraní

Děti z 2. třídy „Sluníčka“ si v posledním zářijovém týdnu uspořádaly jablíčkobraní. Ve spolupráci s rodiči nosily děti do mateřské školy jablíčka.
celý článek

13.11.2015

Léčivá síla hudby

Osvobodit se od každodenních starostí, vnímat krásu, něhu, rytmus a melodii hudby. Takový zážitek měli dospělí i děti ze 4. třídy „Kytičky“ a 5. třídy „Berušky“ při muzikoterapii, kterou pro ně připravil Mgr. Vlastimil Trnka ze Sociálního ateliéru Tilia v Nové Vsi nad Popelkou.
celý článek

13.11.2015

Zahrádkářská výstava v Památníku K. V. Raise

Dne 2. října 2015 jsme s dětmi navštívili v Památníku K.V. Raise Zahrádkářskou výstavu. Děti si mohly prohlédnout různé druhy zeleniny a ovoce v krásném aranžmá.
celý článek

strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad