Akce školy

Zpět

Program akcí Bělohradské mateřské školy na rok 2014/15 ke stažení

Články


3.3.2015

Den pokusů v Bělohradské mateřské škole

Dny, kdy se ve všech třídách dělá stejné téma, získávají na oblibě. Nedávno prožitý „Větrníkový den“ nám udělal velikou radost, a proto přišel na řadu další den, kdy celou školkou voněl ocet, bylo slyšet šplouchání vody a někde dokonce i syčení oxidu uhličitého.
celý článek

9.12.2014

Advent v Bělohradské mateřské škole

AdventSlovo „advent“ pochází z latinského adventus a znamená „příchod“. Věřící lidé se v tomto čase připravovali zbožným rozjímáním a dodržováním půstu na narození Spasitele.
celý článek

9.12.2014

Podzimní výlet veverek na Staré hrady

V pondělí 20. října se třída VEVEREK vydala na výlet na STARÉ HRADY.Staré hrady
celý článek

28.11.2014

Větrníkový den

Větrníkový denNaše mateřská škola se zapojila do celorepublikové akce, která probíhá každoročně 21. listopadu pod názvem Větrníkový den. Akci pořádá nezisková organizace Klub nemocných cystickou fibrózou, která sdružuje a pomáhá takto nemocným a současně se zavazuje o zvyšování povědomí o tomto závažném a nevyléčitelném onemocnění.
celý článek

5.9.2014

Reportáž - Rekonstrukce Mateřské školy

Rekonstrukce Bělohradské mateřské školyLetní měsíce využil zřizovatel mateřské školy v Lázních Bělohradě, kterým je místní radnice, k rozsáhlé modernizaci objektu. Vlastní stavební práce započaly 16. června a celá stavba by měla být dokončena a předána 31. října letošního roku.
celý článek

16.7.2014

BMŠ - Slavnostní rozloučení s předškoláky

V úterý 10. června 2014 proběhlo v sále Lázní Bělohrad, a.s. slavnostní rozloučení s předškoláky Bělohradské mateřské školy. Rozloučit se přišlo čtyřicet dva dětí, které nastoupí 1. září 2014 do základní školy.
celý článek

5.5.2014

Čarodějnické odpoledne

Poslední dubnový den se nesl v čarodějnickém duchu. Děti již do mateřské školy přišly v převlecích. Čarodějnickým průvodem prošly městem do zámeckého parku, kde na ně čekaly úkoly.
celý článek

29.4.2014

Novopacký Slavíček

Dne 9.dubna 2014 se tři děti z Bělohradské mateřské školy zúčastnily 19. ročníku pěvecké soutěže  Novopacký Slavíček. Každý zazpíval jednu lidovou a jednu umělou píseň za doprovodu piana.
celý článek

strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad