Reportáž: Rozsvícení vánočního stromu 2012

7.12.2012

Vánoční stromek na náměstíV Lázních Bělohradě, stejně jako v řadě dalších měst, se sešli lidé o první adventní neděli, aby přivítali přicházející Vánoce. Kulturní program zahájily děti z bělohradské základní školy.

Reportáž ke shlédnutí na www.nasetelevize.cz

Starosta Lázní Bělohrad pozdravil všechny přítomné a popřál jim pěkné Vánoce a úspěšný vstup do roku 2013. Na závěr svého vystoupení dal pokyn k rozsvícení vánočního stromu. Ten loňský byl v anketě Deníku vyhlášen jako nejhezčí vánoční strom v okrese Jičín. Co znamenal letošní rok pro Lázně Bělohrad, to byla otázka právě pro starostu Pavla Šubra. Program pokračoval vystoupením jičínského sdružení hudebníků, které představilo novou koledu s názvem Návštěva štědrovečerní. Autorem je Vojtěch Luňák a Alex Simmons. Vánoční program v lázeňském městě bývá každoročně hodně bohatý. Co je připraveno pro letošní rok, nám pověděl Ladislav Stuchlík. Závěr programu 10. ročníku rozsvícení Vánočního stromu patřil už tradičně domácímu souboru Hořeňák.

Redaktorka: Martina Romaňáková, kamera a střih: Luděk Vondrouš