Novinky z města

Bělohradské Turistické informační centrum uspělo na výbornou

Bělohradské Turistické informační centrum zažilo počátkem července jednu velice překvapivou návštěvu. O její přítomnosti nikdo nevěděl.
celý článek

Poděkování strašidlům

Vážená strašidla, pohádkové postavy a pomocníci. Velice Vám děkujeme za uskutečnění dalšího ročníku Strašidelné Bažantnice. Bez Vás by to samozřejmě nešlo. Jsme rádi, že se mezi námi objevily i nové duše, které pomohly oživit tuto akci věnovanou těm nejmenším.
celý článek

Opravené dětské hřiště v Hřídelci

Tak jako v jiných částech našeho města, i ve Hřídelci máme velmi aktivní občany.
celý článek


Sběrný den

Dne 18. července 2018 proběhne ve sběrném dvoře v Prostřední Nové Vsi SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU. Sběrný dvůr je otevřen: 9.00 - 11.30     12.30 - 17.00 hod.   
Stáhnout dokument

Desatero pomoci před neseriózními praktikami některých obchodníků s elektrickou energií

V poslední době se stále častěji setkáváme s případy, kdy se někteří jedinci vydávají za zaměstnance ČEZ a lstivým způsobem obelhávají klienty s cílem vlastního prospěchu...
Stáhnout dokument

19. Zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad

Vážení přátelé, sice od poslední zprávy o průběhu investičních akcí neuběhlo moc času, ale i přes to mi dovolte, abych Vás informoval o dění na poli investic města za uplynulé dva měsíce letošního roku.
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Odstartovala nová turistická hra Toulky nejen Královédvorskem

Příležitost poznat zajímavá místa nejen na Královédvorsku a zároveň soutěžit o atraktivní ceny. Přesně to nabízí nová turistická hra s názvem Toulky nejen Královédvorskem, kterou spustilo město Dvůr Králové nad Labem a jejímž cílem je propagovat památky a atraktivní turistické lokality. Hra potrvá až do září 2020.
celý článek

Reportáž: Strašidelná procházka Bažantnicí ke kostelíku na Byšičkách

„Pohádkové postavy, příšery a strašidla si Vás dovolují srdečně pozvat na již tradiční kouzelnou procházku Bažantnicí ke kostelíku na Byšičkách“. Tak zněla oficiální pozvánka na už tradiční Strašidelnou Bažantnici. Ta se v Lázních Bělohradě konala v sobotu 30. června od 16 hodin.
celý článek

Reportáž: 44. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou

V neděli 17. června proběhlo v Lázních Bělohradě slavnostní zakončení 44. Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou. Ten se konal v lázeňském městě od středy 13. června. Slavnostního zakončení se zúčastnila náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Martina Berdychová. Promluvil také starosta města Lázně Bělohrad Pavel Šubr.
celý článek

Čtu a nejsem VOOL

Bojíte se nudy o prázdninách? Nemusíte...přijďte každou středu dopoledne k nám do knihovny na čtení pohádek a dobrodružných příběhů...
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad