Novinky z města

Urbanistické návrhy studií nového městského úřadu

Vážení spoluobčané, předkládáme Vám ke shlédnutí a eventuálně ke sdělení Vašich připomínek, návrhů a názorů tři soubory, které obsahují jednak úplně prvotní návrhy komplexního řešení nové budovy městského úřadu, která je zakomponována do nově navrženého celého prostoru.
celý článek

Nová budova radnice

Už řadu let uvažuje zastupitelstvo města o výstavbě nové radnice. Po roce 2000 byly přednější jiné investiční akce – rekonstrukce základní školy, výstavba kanalizace, rekonstrukce chodníků a komunikací, atd. V roce 2006 byly otevřeny evropské dotační programy z ROP a město připravilo projekt rekonstrukce budovy č.p. 28 na sídlo nové radnice.
celý článek

Zpráva z tisku: Lipovou alej v Lázních Bělohradu čeká regenerace

Zdejší lipová alej se letos dočká výrazné revitalizace. Ze zhruba sto čtyřiceti stromů se jich více necelá polovina nachází ve velmi špatném stavu a vyžaduje akutní zásah.
celý článek

Hodnocení roku 2016

Vážení spoluobčané, tradičně se na začátku nového roku pokusím zhodnotit rok předcházející, tedy rok 2016.
celý článek

Zpráva z tisku: Úřad by se měl nést v duchu moderní architektury

Už dlouho trápí zastupitele nevyhovující městský úřad, jehož prostory jsou malé a nesplňují potřebné požadavky. Proto by ve městě v nejbližších letech měla vyrůst nová radnice.
celý článek


Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - vedoucí úřadu - tajemník/tajemnice

Město Lázně Bělohrad vyhlašuje výběrové řízení č. 4/2017 pro jmenování do funkce vedoucí úřadu - TAJEMNÍK/TAJEMNICE Městského úřadu Lázně Bělohrad, na dobu neurčitou se zkušební dobou 6 měsíců. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu v oblasti veřejné správy nabo ekonomického směru. 
Stáhnout dokument

Investiční referent rozvoje města

Město Lázně Bělohrda vyhlašuje výběrové řízení č. 3/2017 na obsazení pracovního místa: INVESTIČNÍ REFERENT ROZVOJE MĚSTA, na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou. Požadejeme úplné střední, vyšší odborné případně vysokoškolské vzdělání stavebního, technického nebo ekonomického směru.  
Stáhnout dokument

Vedoucí odboru vnitřních věcí

Město Lázně Bělohrad vyhlašuje výběrové řízení č. 2/2017 na obsazení pracovního místa: VEDOUCÍ ODBORU VNITŘNÍCH VĚCÍ, na dobu neurčitou s 6ti měsíční zkuš. dobou. Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odbor. vzdělání v oblasti veřejné správy nebo ekonom. směru 
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Velikonoční pořad bohoslužeb

Velikonoční pořad bohoslužeb v kostele Všech svatých v Lázních Bělohradě a okolí.
celý článek

Neseďte děti o jarních prázdninách doma

Městské kulturní středisko Lázně Bělohrad a Lázně Bělohrad a.s. pro vás připravily týden plný zábavy pod názvem Neseďte děti o jarních prázdninách doma.
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad