Novinky z města

Základní škola K.V.Raise přijme od 1. července uklízečku

Smlouva na dobu neurčitou, úvazek 100 %, dělená směna, možnost dohody o rozvržení pracovní doby, nástupní plat dle tarifní tabulky 3/12 s možností osobního příplatku po 3 měsících, příspěvek na penzijní připojištění.
celý článek

Cyklotoulky o Lázních Bělohradě v České televizi

Česká televize v novém díle cyklotoulek zavítala do Lázní Bělohradu. Na tento díl se můžete podívat na webu cyklotoulek.
celý článek

Reportáž: Čarodějnice na ZŠ K. V. Raise

V pátek 29. dubna se děti ze Základní školy K. V. Raise v Lázních Bělohradě do školy určitě hodně těšily. Tašky s učením vyměnily za masky a košťata, a spolu s učiteli se vydali se na školní hřiště a přilehlé prostory.
celý článek


Mimořádné veřejné zasedání zastupitelstva

Město Lázně Bělohrad zve všechny občany na MIMOŘÁDNÉ VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA, které se koná 26. května 2016 od 16:00 hod. 
Stáhnout dokument

Zápis dětí do mateřské školy

Ředitelka mateřeské školy vyhlašuje ZÁPIS DĚTÍ pro školní rok 2016/2017. Zápis pro obě pracoviště mateřské školy se koná 25. května 2016. 
Stáhnout dokument

Bělohradské kulturní léto 2016

Přinášíme vám ke stažení program Bělohradského kulturního léta 2016, který pro vás připravilo Městské kulturní středisko Lázně Bělohrad.
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Třetí závod cykloligy startuje ve středu v Lázních Bělohradě

Jičínská cykloliga má před sebou třetí závod. Tentokrát je v rámci letošního cyklistického seriálu 2016 na programu ve středu 25. května trať, která vyhrála v hlasování mezi samotnými cyklisty.
celý článek

Reportáž: Zahájení lázeňské sezóny 2016

Tak jako v jiných lázeňských městech i v Lázních Bělohrad slavnostně zahájili lázeňskou sezónu. Stalo se tak v sobotu 14. května v areálu u minigolfového hřiště. Prostor se zaplnil stánky s nejrůznějším zbožím a z pódia zněl Evergreen dixieland band.
celý článek

Fotosoutěž Podkrkonoší 2016

Fotíte rádi, chcete své práce zveřejnit a účastnit se Fotosoutěže Podkrkonoší 2016? Pak se přihlaste do naší soutěže! 7. května 2016 byla slavnostně zahájena letní turistická sezona. V rámci této promoakce proběhlo vyhlášení již 8. ročníku fotosoutěže Podkrkonoší! Letošním tématem je Podzvičinsko očima fotografa.
celý článek

Reportáž: Májový koncert na náměstí

V neděli 1. května se na náměstí v Lázních Bělohradě sešli příznivci dechové hudby Javorka. Už tradičně se konal další ročník Májového koncertu.
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad