Novinky z města

Dotazník týkající se plánování v oblasti vod

Dobrý den, obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž, bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkající se „Plánování v oblasti vod".
celý článek

V celém Královéhradeckém kraji platí zákaz rozdělávání ohně ve volné přírodě

Hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán dnes vyhlásil období mimořádných klimatických podmínek. Ty platí až do odvolání a týkají se především dodržování zákazu rozdělávání ohně ve volné přírodě.
celý článek

Problém parkování ve městě

V poslední době se ve městě hodně diskutuje o parkování v lokalitě u lázní. Dostáváme podněty od lidí, jak situaci řešit. Zkusím se proto k problému vyjádřit.
celý článek

Bělohradské Turistické informační centrum uspělo na výbornou

Bělohradské Turistické informační centrum zažilo počátkem července jednu velice překvapivou návštěvu. O její přítomnosti nikdo nevěděl.
celý článek

Poděkování strašidlům

Vážená strašidla, pohádkové postavy a pomocníci. Velice Vám děkujeme za uskutečnění dalšího ročníku Strašidelné Bažantnice. Bez Vás by to samozřejmě nešlo. Jsme rádi, že se mezi námi objevily i nové duše, které pomohly oživit tuto akci věnovanou těm nejmenším.
celý článek


Oznámení - o omezení odběru vody

V důsledku přetrvajícího suchého období došlo k úbytku vody, proto Vás žádáme v průběhu celého letního období o omezení odběru. 
Stáhnout dokument

Desatero pomoci před neseriózními praktikami některých obchodníků s elektrickou energií

V poslední době se stále častěji setkáváme s případy, kdy se někteří jedinci vydávají za zaměstnance ČEZ a lstivým způsobem obelhávají klienty s cílem vlastního prospěchu...
Stáhnout dokument

19. Zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad

Vážení přátelé, sice od poslední zprávy o průběhu investičních akcí neuběhlo moc času, ale i přes to mi dovolte, abych Vás informoval o dění na poli investic města za uplynulé dva měsíce letošního roku.
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Odstartovala nová turistická hra Toulky nejen Královédvorskem

Příležitost poznat zajímavá místa nejen na Královédvorsku a zároveň soutěžit o atraktivní ceny. Přesně to nabízí nová turistická hra s názvem Toulky nejen Královédvorskem, kterou spustilo město Dvůr Králové nad Labem a jejímž cílem je propagovat památky a atraktivní turistické lokality. Hra potrvá až do září 2020.
celý článek

Reportáž: Strašidelná procházka Bažantnicí ke kostelíku na Byšičkách

„Pohádkové postavy, příšery a strašidla si Vás dovolují srdečně pozvat na již tradiční kouzelnou procházku Bažantnicí ke kostelíku na Byšičkách“. Tak zněla oficiální pozvánka na už tradiční Strašidelnou Bažantnici. Ta se v Lázních Bělohradě konala v sobotu 30. června od 16 hodin.
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad