Novinky z města

Zrušení diskuzního fóra "Zeď nářků"

Rada města na svém zasedání 14. listopadu rozhodla o zrušení diskuzního fóra „Zeď nářků" na webových stránkách města Lázně Bělohrad a jeho nahrazení rubrikou „Hlášení závad", kde budou moci občané upozorňovat především Technické služby města Lázně Bělohrad na různé závady na majetku města (nesvítící lampy veřejného osvětlení, poškozené komunikace, vznikající černé skládky, spadlé nebo poškozené stromy, nevyhrnutý sníh z komunikací atd.).
celý článek

Reportáž: Nové auto pro hasiče

Sobota 10. listopadu byla pro Městský hasičský sbor v Lázních Bělohradě slavnostním dnem. Důvodem bylo předání nového vozidla Ford Tranzit a žehnání sochy sv. Floriána. Vše začalo ve 14 hodin, kdy starosta sboru Jiří Čeřovský přivítal všechny přítomné a vzácné hosty mezi nimiž nechyběl starosta města Lázně Bělohrad Pavel Šubr ani Ladislav Oborník z Hasičského záchranného sboru v Jičíně.
celý článek

Reportáž: Výročí 100 let od vzniku Československé republiky

Oslavy výročí 100 let od vzniku Československé republiky probíhaly v neděli 28. října v Lázních Bělohradě hned na několika místech. Asi tou nejdůležitější akcí bylo odhalení nového pomníku v Prostřední Nové Vsi.
celý článek

Pět let vojákem

Město Lázně Bělohrad ve spolupráci s RNDr. Janem Mayem, CSc. vydává k stému výročí vzniku Československé republiky knihu "Pět let vojákem".
celý článek

Pomník padlým a socha Nejsvětější trojice

Město Lázně Bělohrad u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky připravuje odhalení pomníku padlým v Prostřední Nové Vsi.
celý článek


Výběr akcí z Podkrkonoší (prosinec 2018 - únor 2019)

Portál oblasti Podkrkonoší pro Vás připravilo výběr událostí, které budou v našem regionu konat mezi prosincem a únorem. Úplný přehled naleznete na www.podkrkonosi.eu.
Stáhnout dokument

Vánoční provoz na MěÚ Lázně Bělohrad

Upozorňujeme občany, že ve dnech od 27.12.2018 do 31.12.2018 bude MěÚ Lázně Bělohrad uzavřen.
Stáhnout dokument

Veřejné zasedání zastupitelstva

Město Lázně Bělohrad zve všechny občany na VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA, které se koná dne 19. prosince 2018 v 18.00 hod. v kulturním sále hotelu Grand Lázně Bělohrad a.s. 
Stáhnout dokument

Informace z úřadu

Výzva ke sdělení předběžného zájmu o dotaci z rozpočtu města Lázně Bělohrad v roce 2019

Město Lázně Bělohrad i v roce 2019 hodlá podporovat formou individuální dotace zájmové činnosti a veřejně prospěšné aktivity v oblastech kultury, vědy a vzdělání, sportu a tělovýchovy, turistického ruchu, sociálních a zdravotních služeb, požární ochrany, prevence kriminality, ochrany životního prostředí a dalších neziskových oblastí.
celý článek

Kultura a sport

Mistr Evropy besedoval v bělohradské knihovně

V úterý 20. listopadu se v podvečer v příjemném prostředí Městské knihovny v Lázních Bělohradě uskutečnila beseda spojená s autogramiádou s pětinásobným Mistrem Evropy v autokrosu Václavem Fejfarem.
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad