Dokonalý make-up a líčení - seminář


25.2.2016 | 17:00 | Městská knihovna Lázně Bělohrad

Dana BeranováNevíte co vám sluší, jak se nalíčit do práce a co zvýraznit večer, když chcete jít do společnosti? Poraďte se s vizážistkou a stylistkou Danou Beranovou, která dobře ví, že každá žena chce být krásná.

 

 

 

 

 

Městská knihovna vás zve do svých prostor 25.2.2016 od 17.00 hod na seminář o líčení. Přijďte si popovídat o tom, jak pečovat o pleť, jak vytvořit dokonalý make-up podle tvaru obličeje, typu pleti, barevného typu, profese a životního stylu. Dozvíte se tipy jak pomocí make-upu  podtrhnout vaše přednosti a naopak potlačit nedostatky. Seznámíte se s aktuálními trendy v líčení, s vhodnými tipy účesů k tvaru obličeje a způsobu nalíčení.

Dana Beranová spolupracuje s časopisy Joy, Story, Sedm, Svět ženy, Katka aj., kde vytváří módní fashion, proměny a focení celebrit. Naše město již navštívila v roce 2014, kdy si pro vás připravila přednášku o stylingu (poradenství v oblékání a osobní image).

Více informací na www.stylistkaberanova.cz

Přednáška s data projekcí. Vstupné 50,- Kč.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad