S magnetoterapií ke zdraví a k transformaci


12.2.2019 | 18:00 | Městská knihovna Lázně Bělohrad

Izabela KlimováIzabela Klimová - promovaná bioložka je autorkou řady populárně-vědeckých článků nejen v oboru pulzní magnetoterapie, ale i v oboru zdravé výživy, hubnutí a různých druhů alternativní medicíny.

 

 

 

Již za svého působení na 1. lékařské fakultě v Hradci Králové se zajímala o pulzní magnetoterapii a její účinky na různé druhy onemocnění. Vysoce hodnotí tuto metodu, protože simuluje přírodní pulzní zemský magnetizmus, který je nezbytnou podmínkou veškerého života na Zemi. Působila také na soukromé ortopedii v Hradci Králové, kde měla možnost vidět konkrétní dobré výsledky této léčebné metody v řadách pacientů. Spolupracuje i s řadou významných zahraničních osobností, které propagují metody bioenergetického potenciálu k řešení osobních i globálních problémů.

Podílí se na spolupráci s prof. Ignatěnkem, akademikem prestižní Mezinárodní akademie eniopsychologie a psychoenergosugestologie, se statutem generálního konzultanta OSN.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad