Slavnostní závěr Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou 2017


18.6.2017 | 09:00 | Lázně Bělohrad

MFF 2017Neděle již tradičně začne v kostele za účasti krojovaných souborů, následuje roztančené náměstí, krojovaný průvod městem – letos se změnou trasy průvodu, který můžete vidět od resortu Tree of Life a dále ulicemi Jínova, Husova, Malé náměstí a Náměstí K. V. Raise. Festival vyvrcholí v zámeckém parku slavnostním Galaprogramem.

 

Program

9:00 - Mše svatá
Kostel Všech svatých v Lázních Bělohradě

Při mši zazpívají krojované soubory.10:15 - Roztančené náměstí
náměstí K. V. Raise, Lázně Bělohrad

Na náměstí se na třech stanovištích –před Českou spořitelnou, před Vinárnou a před cukrárnou – se vám v krátké ukázce představí všechny soubory, které se účastní našeho festivalu.


12:45 - Krojovaný průvod městem

Průvod vyjde od resortu Tree of Life a dále ulicemi Jínova, Husova, Malé náměstí a Náměstí K. V. Raise až do zámeckého parku, kde celý pětidenní maraton folklóru vyvrcholí závěrečným galaprogramem.


14:00 - Galaprogram
zámecký park

V závěrečném, slavnostním pořadu uvidíte na jednom místě všechny soubory. V pořadu bude vyhlášena MISS festivalu a budou oceněny soubory, které vybral starosta a ředitelka festivalu.Více informací na www.podzvicinoufest.cz nebo na facebookuMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad