Výtvarná soutěž Podzvičinsko očima dětí má své vítěze

26.4.2016

TygrSpolek Podzvičinsko ve spolupráci se Základní školou v Bílé Třemešné druhým rokem pořádal výtvarnou soutěž Podzvičinsko očima dětí. Ve středu 20. dubna 2016 se sešla odborná porota, která obrázky vyhodnotila.

 


Soutěž Podzvičinsko očima dětí je určena dětem základních a mateřských škol, letos byla vyhlášena dvě témata – Krajina Podkrkonoší a Zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem. K velké radosti pořadatelů se soutěže zúčastnilo patnáct základních a mateřských škol a hodnocením poroty prošlo 200 výtvarných děl. Obrázky byly hodnoceny ve čtyřech věkových kategoriích, kromě tří prvních míst v každé kategorii byla udělena i řada čestných uznání.

Výherci budou vyhlášeni při příležitosti Otvírání turistické sezony na Zvičině 7. května 2016, kde jim budou předány hodnotné ceny. Výstavu můžete zhlédnout 7. května přímo na Zvičině v kostele sv. Jana Nepomuckého a dále potom na radnicích ve Dvoře Králové nad Labem a v Hořicích. Výtvarné práce dětí z Podkrkonoší budou podkladem pro vydání kalendáře na rok 2017.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a věříme, že s námi budete malovat i nadále.

DM Podzvičinsko

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad