Upozornění na uzavírky silnice do Dolního Javoří

15.4.2019

Most na Dolní JavoříOznamujeme vám, že v rámci opravy silnice do obce Dolní Javoří bude v termínu od 24. do 27.4.2019 omezen provoz od hlavní silnice do obce.

 

 

 

Dne 24.4. bude od 08:00 hod. do cca 16:00 hod. probíhat frézování vozovky v úseku od mostu u hlavní silnice k transformátoru na začátku obce, dne 25.4. bude od 08:00 do cca 16:00 hod. probíhat pokládka první vrstvy asfaltu v celé délce opravy a z tohoto důvodu bude po celou dobu komunikace pro motorová vozidla zcela uzavřena. Po skončení prací bude komunikace bez omezení otevřená. Dne 26.4. bude v době od 08:00 probíhat pokládka druhé, vrchní vrstvy asfaltu a z tohoto důvodu bude komunikace až do soboty 27.4.2019 do ranních hodin, zcela neprůjezdná, aby nedošlo po opravě k jejímu poškození. Žádáme proto občany, kteří do obce v časech provádění prací míří, nebo hodlají z místa odjíždět, aby adekvátně časovému harmonogramu přizpůsobili svoje cesty. Vozidlům IZS bude vjezd do lokality v případě potřeby umožněn kdykoli.

Investor stavby a zhotovitel tímto velmi děkuje za vstřícnost a pochopení.

Upozorňujeme, že akce není financována městem, ale Královéhradeckým krajem. Touto formou pouze zprostředkováváme informace o nadcházejícím omezení pro občany města, především pak Dolního Javoří.

Děkujeme za pochopení.

Jan Pavlásek, místostarosta

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad