Před pár dny jsme se radostně pochlubili, že v lokalitě „u čertů“ vzniklo nové místo pro pohodu. Technické služby se činily – proběhla instalace posezení, grilu i fešného dřevěného přístřešku, který byl plný suchého dřeva. Podcenili jsme však fakt, že v lokalitě „u čertů“ se prostě musí topit jak v pekle.
Během uplynulého víkendu se u rybníka zastavil odborník na efektivitu, který zřejmě usoudil, že nosit dřevo z přístřešku do ohniště je zbytečně zdlouhavý proces. Rozhodl se tedy pro pekelnou inovaci: zapálil rovnou celý přístřešek se dřevem.
Ale nezoufejme... Zůstaly nám aspoň dráty! A neznámému pyromanovi děkujeme, že ušetřil alespoň ty lavičky.