V pondělí 22. června 2026 vás od 19:00 hodin srdečně zveme do prostor Bělohradské sýpky na hudební program s názvem "Letní večer s písničkou v srdci". V atmosféře začínajícího léta vás čeká absolventský koncert žáků pěveckého oboru ZUŠ Hořice. Své hudební umění a léta přípravy zde představí zpěvačky Leontýna Soukupová, Lucie Otrubová a Andrea Marková ze třídy paní učitelky Mgr. Olhy Kolodiy, které tímto vystoupením završí kapitolu svého hudebního vzdělávání.
Přijďte si zpříjemnit letní večer, posedět u sklenky vína a uvolnit se při poslechu či společném zpěvu. Program nabídne pestrý hudební výběr. V první části koncertu zazní známé lidové melodie, jako jsou například "Ó, hřebíčku zahradnický", "Ach, synku, synku", "Hvězdičky, dobrou noc" nebo "Ej, lásko, lásko". Až se večer přehoupne do soumraku, zazní písně ze známých muzikálů a oblíbené populární skladby.
Nenechte si ujít tento večer a přijďte mladé hudebníky podpořit.
Termín: 22. 6. 2026 od 19:00 hodin
Vstupné: v předprodeji v kavárně nebo online v síti smsticket za 120 Kč, na místě za 150 Kč