Angiologická ambulance v Lázních Bělohradě

27.5.2021

Logo - lékařstvíVážení obyvatelé Bělohradska, již několik let provozuji v Lázních Bělohradě kardiologickou ambulanci. Po seznámení se s místní realitou jsem dozrál k rozhodnutí postupně rozšiřovat spektrum služeb, které poskytujeme. Navíc rozvoj něčeho smysluplného v rodném městě mně přináší opravdové uspokojení.

 

 

Rád bych Vám nyní stručně prezentoval první krůček dopředu směrem k dalším odbornostem. Jsem totiž moc rád, že jsem dostal šanci navázat spolupráci s MUDr. Lenkou Skalickou, Ph.D., která je specialistkou na angiologii - tedy na onemocnění cév, tepen a žil. Nyní jsme získali smlouvy u všech hlavních zdravotních pojišťoven na celé spektrum vyšetřovacích metod v oboru angiologie (ultrazvukové metody, pletysmografie a další). Již nyní máme skupinku nemocných z našeho regionu, kterým paní doktorka Skalická udělala přesnou diagnózu a následně zařídila katetrizační či operační výkon ve VFN Praha, který jim zásadně zkvalitnil život.

Berte prosím tento stručný příspěvek do městských medii jako pozvánku do naší ambulance.

Pokud máte bolesti svalů nohou, které se vyskytují vždy při chůzi, nebo např. chladné končetiny, a zvláště pokud trpíte současně cukrovkou, je velmi pravděpodobné, že máte postižení tepen dolních končetin. Ke stanovení správného léčebného postupu je třeba odborné vyšetření. Naše angiologická ambulance je rovněž k dispozici pacientům s varixy dolních končetin. Vyšetříme ultrazvukem i tepny, které vedou do mozku (pokud máte například občasné poruchy zraku, či hybnosti).

Na vyšetření se můžete objednat u Bc. Jany Paďourové na telefonu 728604959 nebo mailem na mpadour@volny.cz. Na sofistikovaném objednávkovém systému pracujeme rovněž na webových stránkách.

MUDr. Michal Paďour, kardiologická a angiologická ambulance, Husova 356, Lázně Bělohrad

 

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad