Novinky z města

Tisková zpráva z ustavujícího Sněmu Sdružení lázeňských míst ČR konaného dne 8. ledna 2015

Na neutrální půdě lázeňských míst ČR v Praze v Agentuře CzechTourism se ve čtvrtek 8. ledna 2015 konal ustavující Sněm Sdružení lázeňských míst ČR, na kterém byli voleni v souladu se stanovami dle zemského principu 5 + 3 + 1 (Čechy + Morava a Slezsko + předseda) zástupci rady.
celý článek

Upozornění občanům Brtve

Oznamujeme Vám, že od 12. 1. 2015  budou probíhat v obci Brtev stavební práce na místní komunikaci od  č.p. 35 po č.p. 58. Ve spolupráci s firmou provádějící tyto práce bude nutno na ulici uvolnit komunikaci a přeparkovat auta v pracovní době (7-16).
celý článek

Reportáž: Jaké změny čekají lázně.

Dnes v hlavním zpravodajství České televize jste mohli vidět reportáž týkající se budocnosti lázeňství v České republice.
celý článek

Zpráva z tisku: Zastupitelé budou jednat o financích na příští rok

Veřejné zasedání zastupitelstva města se uskuteční 17. prosince (středa) od 18. hodin v aule Základní školy K. V. Raise.
celý článek


Záměr pronájmu č. 2/2015 - byt č. 4, T.G.M. č.p. 373 Lázně Bělohrad

Město Lázně Bělohrad nabízí k pronájmu byt č. 4, T. G. M. Masaryka č.p. 373, Lázně Bělohrad, minimální měsíční nájemné 1 533,-Kč.  
Stáhnout dokument

Zápis č. 6/2015 ze zasedání Rady města

Zápis č. 6/2015 ze zasedání Rady města Lázně Bělohrad na volební období 2014-2018, které se konalo dne 18.2.2015 v 08:00 hodin na MěÚ v Lázních Bělohradě.
Stáhnout dokument

Veřejné zasedání zastupitelstva

Město Lázně Bělohrad zve všechny občany na VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA, které se koná dne 26. února 2015 od 18:00 hod. v kulturním sále hotelu Grand Lázně Bělohrad a.s.
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Zpráva z tisku: Skleróza a Draga Zlatníková, noví majitelé sošek Jivínských Štefanů

Devatenáctý ročník Jivínského Štefana má své oceněné. Za kulturní počin roku 2014 byl ze 126 nominací vybrán losem divadelní soubor Skleróza z Hořic. Za dlouhodobé zásluhy na poli kultury byla dřevěná štefanská soška přiřknuta Draze Zlatníkové z Jičína. Je paradoxem, že oba ocenění se slavnostního odpoledne v sále bělohradské sokolovny nezúčastnili. Sklerózu postihla skleróza a František Iša Kozel zapomněl na pozvání, Dragu Zlatníkovou skolila chřipka.
celý článek

Výtvarná soutěž - střídání ročních období

Lázeňský mikroregion vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti do 10 let s názvem "Střídání ročních období v naší obci".
celý článek

Reportáž: Tradiční výstava betlémů

Památníkem K. V. Raise v Lázních Bělohradě zní opět po roce vánoční hudba. Městské kulturní středisko zde připravilo tradiční výstavu betlémů. Zahájení proběhlo v pátek 28. listopadu ve 14h. Co všechno je na výstavě letos k vidění nám pověděl vedoucí kulturního střediska Ladislav Stuchlík.
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad