Informace ke koronaviru na webu Ministerstva zdravotnictví

Novinky z města

Rekonstrukce bytů v Brtvi a nové parkoviště u hasičské zbrojnice v Barákově ulici

Vážení spoluobčané města Lázně Bělohrad, jak jsme vás již informovali, publikujeme významnější investice i opravy nepravidelně, formou krátkých zpráv s přiložením fotografií, po dokončení, případně i v průběhu. Následné shrnutí akcí, od posledního vydání, zveřejňujeme v Bělohradských listech. Tentokrát se s vámi chceme podělit o dvě významnější investice.
celý článek

Poděkování občanům od hejtmana Královéhradeckého kraje

Vážení spoluobčané, v uplynulých týdnech jsme byli všichni vystaveni bezprecedentní zkoušce, jaká nemá v historii české republiky obdoby. Nikdo z nás neví, jak se v brzké budoucnosti situace vyvine, ale přeci jen je nyní trochu prostoru k vydechnutí a bilancování.
celý článek

Informace o ukončení činnosti pobočky České spořitelny, a.s. v Lázních Bělohradě

V minulých dnech obdrželo město Lázně Bělohrad informaci od zástupců České spořitelny, a.s. o okamžitém uzavření pobočky České spořitelny v Lázních Bělohradě.
celý článek

Reportáž: Nová naučná stezka Kamennou Hůrou a částí Lázní Bělohradu

Milovníci přírody budou moci od 1. května využívat novou naučnou stezku Kamennou Hůrou a částí Lázní Bělohradu. Jak tato stezka vznikla a co se můžete při procházce krásnou přírodou dozvědět, to nám pověděl její autor Ladislav Stuchlík. Naučné cedule jsou doplněny fotografiemi z archivu Městského kulturního střediska a ilustracemi Petra Stuchlíka.
celý článek

Reportáž: Místostarosta informuje o investicích a opravách ve městě

O větších investičních akcích, které jsou dokončeny, probíhají nebo se plánují, hovoří místostarosta města Lázně Bělohrad pan Antonín Schánilec.
celý článek


Sběr nebezpečného odpadu

Dne 15.07.2020 proběhne ve sběrném dvoře v Prostřední Nové Vsi SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU. Odpad bude od občanů odebírán. Sběrný dvůr je otevřen: 09.00 - 11.30, 12.30 - 17.00 
Stáhnout dokument

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - vedoucí technických služeb města Lázně Bělohrad

Město Lázně Bělohrad oznamuje vyhlášení výběrového řízení na VEDOUCÍHO TECHNICKÝCH SLUŽEB MĚSTA LÁZNĚ BĚLOHRAD. Náplň práce: řízení organizační složky města Lázně Bělohrad zodpovídající za údržbu města, jeho pozemních komunikací, veřejného osvětlení, veřejné zeleně, nemovitého a movitého majetku města, a za zadávání veřejných zakázek v rámci působnosti technických služeb. 9. platová třída, příplatek za vedení, po 3 měsících osobní ohodnocení. Pracovní poměr na dobu neurčitou, s 6 měsíční zkuš.dobou. Nástup ihned.
Stáhnout dokument

26. zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad - ucelený sumář roku 2019

Vážení zastupitelé, vážení občané města Lázně Bělohrad, prostředníctvím této zprávy bychom vás rádi seznámili s náklady na investice a opravy vynaloženými v roce 2019.
Stáhnout dokument

Informace z úřadu

Finanční úřad v letošním roce do Bělohradu nepřijede

Vážení spoluobčané, na základě sdělení Finančního úřadu v Jičíně vám oznamujeme, že v letošním roce finanční úřad do Lázní Bělohradu nepřijede.
celý článek

Kultura a sport

Bělohradské kulturní léto 2020

Vážení přátelé, Městské kulturní středisko právě zveřejnilo program událostí na léto 2020, který se souhrně nazývá Bělohradské kulturní léto 2020. Najdete v něm stěžejní kulturní události pořádané MKS a Lázněmi Bělohrad a.s..
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad