Novinky z města

Mapový portál města

Město Lázně Bělohrad spustilo nový mapový portál. V současné době obsahuje několik druhů vrstev - letecké snímky, vojenská mapování nebo vrstevnice a katastrální mapy 13 katastrálních území v působnosti Městského úřadu Lázně Bělohrad.
celý článek

Reportáž: Pasování rytířů čtenářského řádu

Tradiční akce, která čeká na žáky Základní školy K. V. Raise v Lázních Bělohradě, po absolvování první třídy, je pasování na rytíře čtenářského řádu. To letošní proběhlo ve středu 8. června v aule školy.
celý článek

Zpráva z tisku: Bělohradské Slunečnice zazáří i v republice

Slzy dojetí stékaly po tváři vedoucím oddílu světlušek Haně Benešové a Hance Viktorinové, když si jejich svěřenkyně o víkendu přebíraly zlato za vítězství v krajském kole Svojsíkova závodu, který skauti organizují jednou za dva roky.
celý článek

Analýza rizik potenciálních zdrojů znečištění ohrožujících významný vodárenský zdroj v Lázních Bělohradě

Motivem k provedení „Analýzy rizik potenciálních zdrojů znečištění ohrožujících významný vodárenský zdroj v Lázních Bělohradě“ byly výpovědi místních obyvatel o přítomnosti černých skládek v 70. až 80. letech minulého století s podezřením na vyvážení nebezpečných průmyslových odpadů na tyto skládky.
celý článek

Pozvánka na seminář k 2. výzvě kotlíkových dotací

Královéhradecký kraj ve spolupráci s městem Lázně Bělohrad si dovoluje pozvat zájemce na seminář k 2. výzvě kotlíkových dotací.
celý článek


Sběrný den

Dne 20. července 2016 proběhne ve sběrném dvoře v Prostřední Nové Vsi SBĚR NEBEZPEČNÉHO ODPADU. Sběrný dvůr je otevřen: 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.
Stáhnout dokument

Uzavření sběrného dvora

Dne 06.07.2016 (státní svátek) bude SBĚRNÝ DVŮR města Lázně Bělohrad UZAVĚN
Stáhnout dokument

9. Zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad

Vážení zastupitelé a spoluobčané, dovolte mi, abych Vás opětovně informoval o průběhu investičních akcí v Lázních Bělohradě za období měsíců duben – červen 2016.
Stáhnout dokument

Kultura a sport

Reportáž: 42. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou

Ve dnech 15. - 19. června se v Lázních Bělohradě uskutečnil již 42. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou. Závěr festivalu tradičně patří „Krojovanému průvodu městem“. Ten vychází od lázní a končí v Zámeckém parku.
celý článek

Zpráva z tisku: Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou se blíží

Již 42 let se v Lázních Bělohradu setkávají folklorní soubory z celého světa. Na tomto festivalu vznikají mnohá přátelství bez ohledu na zemi původu, bez ohledu, jak dobře si dotyční jazykově rozumí a bez ohledu na jiné skutečnosti (náboženské, kulturní a politické názory).
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad