Mezinárodní folklorní festival „Pod Zvičinou“ 2022 - poděkování

29.6.2022

MFF Pod ZvičinouRáda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se podíleli na realizaci letošního ročníku Mezinárodního folklórního festivalu Pod Zvičinou v Lázních Bělohradě. Především děkuji všem vystupujícím souborům, naše město tak opět ožilo krásou lidových písní a tanců.

 

 

Jsme rádi, že jste tu byli s námi a těšíme se, že se budeme vídat i nadále. Vznikla zde nová přátelství, potkávali jsme zde tváře známé ale i nové. I přes velmi teplé počasí během celého festivalu jsme si zachovali úsměv na tváři a pevně věřím, že celý festival v nás všech zanechal nejeden krásný zážitek a vzpomínku.

Velké díky patří všem, kteří se na realizaci folklórního festivalu podíleli, a to především manželům Rychterovým, kteří se ujali dramaturgické části a spolu s FS Hořeňák a Hořeňáček rozezněli srdce tohoto festivalu. Dále bych ráda jménem svým poděkovala zaměstnancům Městského kulturního střediska panu Romanu Kunčíkovi a Ladislavu Stuchlíkovi, Technickým službám města Lázně Bělohrad, vedení města, místostarostovi panu Antonínu Schánilcovi a všem, kteří přidali ruku k dílu.

Děkuji též našim sponzorům, bez jejichž štědrých darů, by nebylo možné akci realizovat.

A především bych ráda poděkovala vám všem, kteří jste příznivci folklóru a zachováváte nám přízeň. Díky vám a pro vás tato akce vzniká. Již nyní započínají přípravy na festival příští a my se už nyní těšíme, že se spolu opět uvidíme.

Ing. Petra Hanušová
ředitelka festivalu a vedoucí Městského kulturního střediska v Lázních Bělohradě

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad