Oprava dvou bytů v DPS, Předání staveniště pro stavbu "Nové sídlo MÚ a Úprava části náměstí K. V. Raise", Obnova dvou částí dětského hřiště na JN, Výsadba sakur

28.4.2021

Náměstí K. R. RaiseVážení spoluobčané města Lázně Bělohrad, tentokrát Vás chceme informovat o čtyřech významnějších akcích.

 

 

 

Na letošní první čtvrtletí jsme naplánovali komplexní opravy dvou bytů ve "staré budově" domu s pečovatelskou službou v Prostřední Nové Vsi, které zrealizovali dva vysoutěžení zhotovitelé - firma Pavel Lami a firma Jiří Mašek. Moc děkujeme. Byly obměněny inženýrské sítě, položena podlahová krytina, osazena nová topidla, koupelnové vybavení i sanita, provedena výmalba, obklady, kuchyňské linky. Náklady činí 737 tis. Kč.

Dne 06.04.2021 předalo město Lázně Bělohrad staveniště pro stavbu s názvem "Nové sídlo MÚ a Úprava části náměstí K. V. Raise" zhotoviteli firmě SYNER, s.r.o. k provádění prací. Žádáme všechny občany o pochopení při dočasných omezeních souvisejících s probíhající stavbou. V průběhu plánujeme "den otevřených dveří" - informace s termínem zveřejníme s dostatečným předstihem. Dokončení je naplánováno na 2. pololetí roku 2022. Informace o výběru zhotovitele stavby naleznete na profilu zadavatele. Na této webové stránce naleznete informace o průběhu výběrového řízení, zadávací dokumentaci a smlouvu o dílo uzavřenou se společností SYNER, s.r.o.

Na přelomu dubna/května 2021 proběhne obnova obou částí dětského hřiště na Jiráskově nábřeží. Děti i rodiče se mohou těšit na "dinosauří" hřiště s mnoha novými herními prvky.

Průběžně omlazujeme a doplňujeme stromovou výsadbu ve městě. Nedávno bylo vysazeno ke dvěma desítkám sakur ve vnitrobloku sídliště.

Antonín Schánilec, místostarosta

 

zpětMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad