PF 2021

18.12.2020

Chalupa na Horní nové VsiVážení a milí spoluobčané, několik dnů zbývá do vánočních svátků a začátku nového roku 2021. Když jsme si před rokem přáli, aby nastávající rok 2020 byl rokem úspěšným, snad nikdo netušil, co nás čeká.

 

 

Pandemie koronaviru zaskočila celý svět a nás všechny. Hned na jaře jsme prožívali situace jako z katastrofického filmu, došlo k výraznému omezení našeho žití a máme stálé obavy z budoucnosti.

Dovolte mně, abych touto cestou poděkoval všem, kteří nezištně pomáhali a pomáhají svým blízkým. Ať jde o lékaře, sociální pracovnice, učitele, ale i všechny dobrovolníky, kteří se zapojili třeba do šití roušek nebo donášky nákupů. Poděkovat chci ale také vám všem, kdo respektujete epidemiologická opatření, a i tím pomáháte ke zvládnutí nečekané pandemie.

Omezení určitě před Vánoci neskončí, prožijme tedy nekrásnější svátky roku především v klidu a pohodě u rodinného krbu. Možná, že takové vánoční svátky budou mít také něco do sebe. Dětem bych chtěl popřát nejen dárky pod stromečkem a konečně i pravé zimní počasí se sněhem a ledem, ale hlavně, aby už nezažily zavřené školy, neboť ani nejkvalitnější distanční výuka nenahradí setkávání s kamarády a přímý kontakt s učiteli.

Vážení spoluobčané, přeji vám jménem svým a jménem rady a zastupitelstva města příjemné prožití vánočních svátků, do nového roku pak především pevné zdraví a návrat našich životů do starých kolejí a abychom všichni ve zdraví překonali pandemii koronaviru. To je v současné době určitě největším přáním nás všech.

Ing. Pavel Šubr, starosta města

PF 2021

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad