MAS Brána do Českého ráje, z.s. vyhlašuje výzvu z Programu rozvoje venkova č. 10

4.5.2023

Letecký snímek - Lázně BělohradVážení občané, rádi bychom Vás informovali o možnosti využití dotací, které jsou k dispozici díky výzvě PRV MAS Brána do Českého ráje z.s.. Jedná se o výzvu z Programu rozvoje venkova č 10 na příjem žádostí o dotaci z fiche č. 10 Podpora podnikání na venkově (pro podnikatele) a na fichi č. 17 Podpora venkovských oblastí - aktivita Kulturní a spolková zařízení včetně knihoven (pro obce, spolky neziskovky, svazky obcí).

 

Pokud se podílíte na kulturních nebo spolkových aktivitách v naší obci a chcete zlepšit infrastrukturu pro tyto aktivity, můžete získat finanční podporu na realizaci Vašeho projektu. Přednost budou mít menší projekty do 500 tis. Kč a žadatelé, kteří dosud nebyli v rámci programového rámce PRV podpořeni.

Žádost se podává elektronicky přes administrační systém SZIF - tzv. portál farmáře. Příjem žádostí bude v termínu od 15. 5. 2023 - 2. 6. 2023. Před podáním žádosti si pečlivě prostudujte pravidla pro žadatele a interní postupy MAS pro hodnocení a výběr projektů.
MAS Brána do Českého ráje, z.s poskytuje průběžně konzultace - doporučujeme si telefonicky domluvit schůzku. Můžete také navštívit seminář, který pro zájemce o dotace pořádá MAS, a to dne 10. 5. 2023 v kanceláři MAS v Nové Pace.

Všechny podrobné informace a podmínky výzvy naleznete na oficiálních stránkách MAS Brána do Českého ráje z.s.

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad