Nový městský úřad a upravené náměstí

2.9.2022

Otevření úřaduV neděli 28. srpna proběhlo slavnostní otevření nového městského úřadu a upravené severní části náměstí K. V. Raise v Lázních Bělohradě.

 

 

 

 Po úvodním vystoupení Žesťového souboru města Plzně promluvili a přestřihli pásku k novému úřadu starosta města Pavel Šubr, senátor Tomáš Czernin, zastupitelka Královéhradeckého kraje Dana Kracíková, zástupce architektonické kanceláře re:architekti studio s.r.o. David Pavlišta, technický ředitel stavební firmy Syner s.r.o. Václav Brodský a místostarosta města Antonín Schánilec. Poté za zvuků kytary Víta Heřmana si mohli občané města a hosté prohlédnout novou budovu městského úřadu.

V průběhu odpoledne pak přítomným zahráli skupina Dolphin Jazz a písničkář Mirek Paleček, který přítomné potěšil zhudebněním veršů Karla Václava Raise Cestička k domovu a Večer. Příjemné odpoledne zakončil slavnostní ohňostroj v zámeckém parku.

Nový městský úřad by měl být zkolaudován v průběhu měsíce září a teprve poté proběhne přestěhování úředníků do nových prostor.

Ing. Pavel Šubr, starosta

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad