Odstávka proudu už vás nikdy nepřekvapí

18.3.2021

Logo ČEZ distribuceMožná jste zaregistrovali, že ČEZ Distribuce končí s oznámeními plánovaných odstávek elektřiny formou vylepování letáků na sloupy elektrického nebo veřejného osvětlení. Jak se nyní o výpadcích dozvíte?

 

 

Společnost ČEZ Distribuce pro odběratele připravila skvělou službu, která vás předem upozorní na plánovanou odstávku prostřednictví e-mailu nebo SMS zprávy konkrétního odběrného místa. Stačí se zaregistrovat na stránkách služby. Registrace je snadná. K jejímu dokončení vám stačí vědět EAN (číslo odběrného místa, které naleznete na vyúčtování), vaše datum narození (resp. zákazníka) a e-mailová adresa a/nebo číslo mobilního telefonu. Za 5 minut máte vše vyřízeno.

Pokud se nechcete registrovat, můžete využít také formuláře na stránkách ČEZ Distribuce. Můžete také využít informačního panelu na titulní straně webových stránek města (vlevo), kde je přehledně zobrazena nebližší plánovaná odstávka. Pokud na obrázek kliknete, zobrazí se vám přehledně, ve které části obce k odstávce dojde, jakých domů se dotkne a jak dlouhou dobu je odstávka plánovaná.

Tomáš Hons, informační technologie
 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad