Nominace na udělení Jivínského Štefana

23.10.2014

Návrhy na udělení ceny Jivínského Jivínský ŠtefanŠtefana za pozoruhodný kulturní počin roku, nebo za dlouholetou kulturní činnost můžete zasílat na Městské kulturní středisko v Lázních Bělohradě do konce roku 2014.

 

 

 

 

 

"Pro vzpomínku na nezapomenutelného jičínského občana Josefa Štefana Kubína
rozhodli jsme se již devatenáctým rokem udělit Jivínského Štefana za pozoruhodný kulturní počin roku a za dlouholetou kulturní činnost.

Nechceme, aby žádné z bohulibých konání zůstalo nepovšimnuto. Rádi pozveme všechny navržené k popovídání, rádi všem poděkujeme. Těšíme se, že čtenáři naší výzvy se rozpomenou, co hezkého se v roce 2014 v kultuře na okrese událo, a přispějí k nominaci. Návrh na udělení Štefana může podat každý, stačí uvést jméno a adresu nominovaného (jednotlivce či skupiny) a stručné zdůvodnění, kategorii, jméno a adresu navrhovatele. Své návrhy zasílejte do 31. 12. 2014 na e-mailovou adresu: jivinskystefan@seznam.cz nebo na adresu: Městské kulturní středisko, Ladislav Stuchlík, Barákova 3, 507 81 Lázně Bělohrad, tel. 603 163 180.

V nominaci je třeba uvést, zda se jedná o kulturní počin v roce 2014 (I. kategorie), nebo o dlouhodobé zásluhy (za nejméně 5 let činnosti - II. kat.)."

Štefanská komise & Nadační fond Jičín – město pohádky & Knihovna Václava Čtvrtka Jičín & Město Lázně Bělohrad & Prochoroviny

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad