Poděkování Jiřímu Bičiště

7.11.2014

Vážení spoluobčané, dovolte mi, abych jménem spolupracovníků a zaměstnanců městského úřadu vyjádřila poděkování panu Jiřímu Bičiště za jeho pracovní nasazení a čas, které městu Lázně Bělohrad věnoval za jeho 12leté působení jako místostarosta města.

Rozhodnutí zastupitelstva, že se něco ve městě vybuduje, je pouze prvním krokem. Nejtěžší je ale realizace tohoto projektu a pan Bičiště byl ten, kdo stál za tím, aby se všechny investiční akce města dotáhly ke zdárnému konci. O výsledcích jeho práce se můžete přesvědčit na každém kroku. Stačí, když se půjdete po Bělohradě projít …

Jeho práci Vám připomenou nejen nové chodníky po celém městě, ale i obyčejná lavička, dětská hřiště, zrekonstruovaná škola i nově zateplené a přebudované objekty mateřské školy, ale i příjemná procházka kolem rybníku Pardoubek, kterou se zaměstnanci technických služeb společně vytvořili.

Protože se všichni známe, víme, že občas bylo jednání s ním spojeno s trochou „adrenalinu“, ale všem mohu zaručit, že to bylo pro dobro věci a v zájmu města a jeho občanů a my jsme vždy věděli, že je na něho spolehnutí, že nikoho nepodrazí, všichni jsme mu mohli říci bez obav svůj názor, přestože se lišil od jeho...  Byl to on, kdo za vámi přišel, pokud se vás investiční akce města týkala, on dohlížel, aby dodavatelé město „nedoběhli“, on pomáhal řešit vaše problémy… On svoji práci odvedl poctivě.

Každá společnost by si měla takových lidí vážit.  Těch, kteří pracují pro ni zodpovědně, efektivně, spolehlivě, čestně a v jeho případě i se srdcem na dlani…

Nikdo, ze zastupitelů města, se neschová za politické rozhodnutí, ani nezdůvodní před svými voliči ani před svým svědomím, že hlasoval proti jeho znovuzvolení jen proto, že pracoval pro město Lázně Bělohrad špatně či snad špatně komunikoval, jak jsme se dočetli v místním tisku, protože tomu tak není.

Pane Jiří Bičiště, bylo nám ctí s Tebou spolupracovat.
Bicane děkujeme!

Jitka Košťálová
za spolupracovníky a zaměstnance Městského úřadu v Lázních Bělohradě
a 759 spoluobčanů, kteří si přáli, aby ve vedení města zůstal


 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad