Výtvarná soutěž - Sekorovo mraveniště

3.10.2014

Ferda MravenecMěstská knihovna Lázně Bělohrad vyhlašuje u příležitosti 115. výročí narození  brněnského spisovatele a ilustrátora Ondřeje Sekory, výtvarnou soutěž Sekorovo mraveniště..

 

 


Oslavte s námi jeho narozeniny! Zapojit se může každý, bez ohledu na věk. Úkolem je nakreslit, jak to vypadá ve mraveništi? Inspiraci můžete přijít načerpat do knihovny, kde jsou knížky O. Sekory k nahlédnutí nebo si je můžete zapůjčit domů.

Všechny práce budou vystaveny v prostorách knihovny, aby si je mohli prohlédnout všichni návštěvníci. Nezávislá odborná porota práce posoudí a autoři těch nejzajímavějších budou pozváni k vyhodnocení a převzetí zajímavých cen. Vyhodnocení se uskuteční v rámci předvánočního obchůdku v knihovně, kde bude též vyhodnocen nejlepší lovec perel. Termín bude včas upřesněn.

Kreslete, malujte, modelujte, tvořte z jakýchkoliv materiálů, na libovolném formátu či v libovolné velikosti. Přijímáme jednotlivé i skupinové práce.

Uzávěrka soutěže: 16.11.2014

Své práce můžete odevzdávat během výpůjční doby osobně v knihovně, anebo zaslat na adresu: Městská knihovna Lázně Bělohrad, Barákova 419, Lázně Bělohrad 507 81.

Nezapomeňte, prosím, každý příspěvek označit, jménem a příjmením autora, jeho věkem a názvem dílka a nejlépe také telefonickým nebo e-mailovým kontaktem na rodiče.

Těšíme se na krásné a nápadité obrázky i na vaši návštěvu.

Městská knihovna Lázně Bělohrad

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad