Rekonstrukce bytů v Brtvi a nové parkoviště u hasičské zbrojnice v Barákově ulici

8.6.2020

Parkovací stání u hasičské zbrojniceVážení spoluobčané města Lázně Bělohrad, jak jsme vás již informovali, publikujeme významnější investice i opravy nepravidelně, formou krátkých zpráv s přiložením fotografií, po dokončení, případně i v průběhu. Následné shrnutí akcí, od posledního vydání, zveřejňujeme v Bělohradských listech. Tentokrát se s vámi chceme podělit o dvě významnější investice.

 

Ke konci května byla dokončena další fáze rekonstrukce budovy bývalé školy v Brtvi. Ve 2. nadzemním podlaží jsou dvě zcela zrekonstruované bytové jednotky - nové podlahy, příčky, obklady, dlažba, inženýrské sítě, opraveny stropy, vyměněna okna, aj. Celkové náklady činí 3,3 mil. Kč (s využitím dotace Královéhradeckého kraje ve výši 1,5 mil. Kč). Po kolaudaci nabídneme k pronájmu.

V uvedeném období jsme nechali zhotovit nové parkoviště u budovy hasičské zbrojnice v Barákově ulici v centrální části města. Vzniklo pět nových parkovacích stání pro osobní automobily a jedno stání pro motocykly. Pracovníci Technických služeb města provedli výsadbu zeleně a do budoucna plánují ještě estetickou úpravu plynové skříně. Celkové náklady doposud činí 88 tis. Kč.

Věříme, že byty i parkovací stání budou dlouhé roky dobře sloužit našim občanům. Velmi děkuji za odvedenou práci externím firmám, pracovníkům Odboru investic a správy majetku i Technických služeb města Lázně Bělohrad.

Antonín Schánilec, místostarosta

 

zpětMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad