Informace k situaci v Bělohradské mateřské škole a vyhlášení nového konkursního řízení

15.10.2020

Bělohradská mateřská školaVzhledem k dotazům na situaci v Bělohradské mateřské škole a na výsledky vyhlášeného konkursního řízení na místo ředitele BMŠ, podává rada města následující informaci.

 

 

 

Rada města Lázně Bělohrad se na svém zasedání 7. října zabývala konkursním řízením na obsazení pracovního místa ředitele Bělohradské mateřské školy. Vzhledem k doporučení konkursní komise nejmenovat do funkce ředitele BMŠ jediného přihlášeného účastníka konkurzu, vzala rada města toto doporučení na vědomí a ředitele Bělohradské mateřské školy nejmenovala.

Zároveň rada města vyhlásila nové konkursní řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitel Bělohradské mateřské školy. Uzávěrka přihlášek je 11. listopadu a první zasedání konkursní komise se uskuteční 12. listopadu. Bližší informace k podmínkám konkursního řízení jsou uvedeny v samostatném dokumentu na webu města Lázně Bělohrad.

Bělohradskou mateřskou školu nadále řídí statutární zástupce ředitele paní Monika Janáková (tel. 604 369 328), její zástupkyní je paní Alena Drašarová.

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad