Sportovní den mládeže v Lázních Bělohradě – 4. ročník

29.4.2024

Sportovní den mládeže - 4. ročníkV pátek, dne 26. dubna 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti základní školy uskutečnil čtvrtý ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Lázních Bělohradě pro vybrané žáky Základní školy K. V. Raise.

 

 

Účastníci sportovního turnaje se v Lázních Bělohradě utkali v soutěžním čtyřboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené a frisbee. Celkem se na začátku sportovní akce sešly 4 týmy, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Celkové vítězství si na turnaji odnesl tým „Modráci“, složený z členů Vasil Pop, Filip Králík, Martin Králík, František Kubát, Jan Freiberk, Martin Vítek, Tadeáš Kubík, Tobiáš Marek, Vladislav Solomko, Matěj Šádek a Martin Černý. Stříbrné umístění vybojoval tým „Červeňáci“ a bronzovou příčku obsadil tým „Žluťáci“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči z Lázní Bělohrad, kteří se umístili na předních pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Lázně Bělohrad.

Sportovní den mládeže v Lázních Bělohradě se konal za finanční podpory města Lázně Bělohrad a partnerů soutěže.

Autor: Mgr. Jan Váňa

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad