Aktuální informace ke COVID-19

Zpět

Na této stránce naleznete veškeré užitečné informace k provozu na jednotlivých pracovištích - městský úřad, městské kulturní středisko, městská knihovna, pečovatelská služba, tenisová hala, případně dalších pracovišť nějakým způsobem omezených v souvislosti s COVID-19.

Informace a odkazy na ně budeme průběžně aktualizovat tak, abyste zde našli vše potřebné. Pokud narazíte na skutečnost, která zde není uvedena, neváhejte nás kontaktovat.

 

Informace o COVID-19


Informace k očkování proti COVID-19


Město Lázně Bělohrad nabízí pomoc seniorům starším 70 let s registrací na očkování proti COVID-19. Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

 

Nabízíme pomoc osobám v nepříznivé situaci


Vážení občané, pokud se vy sami nebo někdo z vašich rodinných příslušníků, či známých nacházíte v situaci, kdy je pro vás obtížné zajistit si nákup potravin nebo léků, prosím kontaktujte vedoucí pečovatelské služby paní Bc. Lenku Bičišťovou, DiS. na telefonním čísle 605 207 790.

Za pomoci dobrovolníků a zaměstnanců města se vám pokusíme co nejvíce tuto situaci ulehčit.

Pokud víte o někom, kdo by tyto služby mohl potřebovat, ozvěte se nám.

 

Informace o provozu na jednotlivých pracovištích

  • Vstup na pracoviště Města Lázně Bělohrad je umožněn pouze s ochranou horních cest dýchacích respirátory třídy FFP2/KN95.

Městský úřad

Městské kulturní středisko

  • Městské kulturní středisko je pro veřejnost uzavřeno.
  • Veškeré kulturní akce jsou zrušeny.
  • Kontaktní údaje na pracovníky MKS najdete na stránce věnované Městskému kulturnímu středisku.

Městská knihovna

Pečovatelská služba

Tenisová hala

Kompostárna

Sběrný dvůr

 
 

Aktální platná nařízení a informace k COVID-19


 

 

Krizový štáb


Informace o složení krizového štábu na stránce krizového řízení

 

 

 

Články


22.3.2021

Bezplatné testování antigenními testy na COVID-19 bude možné i v Lázních Bělohradě

Město Lázně Bělohrad & Safres s. r. o.Město Lázně Bělohrad ve spolupráci se společností SAFRES Group s.r.o. zřídilo testovací centrum pro zjišťování přítomnosti COVID-19. Testování je dobrovolné a pro všechny zájemce se zdravotním pojištěním bezplatné.

celý článek

21.3.2021

Prioritní očkování proti covid-19 – MUDr. Michal Paďour

OčkováníVážení pacienti, Ministerstvo zdravotnictví ČR nyní umožnilo zadávat ambulantním specialistům do centrálního rezervačního systému očkování proti COVID 19 i vysoce rizikové nemocné bez ohledu na věk.

celý článek

15.1.2021

Město Lázně Bělohrad nabízí pomoc seniorům při registraci na očkování proti COVID-19

Covid-19Vážení spoluobčané, od 1. března 2021 se snížila věková hranice pro registraci k dobrovolnému očkování proti COVID-19. Zájemci, kteří jsou starší 70 let se mohou hlásit do "Centrálního registračního systému".

celý článek

27.1.2021

Nabídka finanční pomoci pro lidi postižené Covid-19

Charita Česká RepublikaOblastní charita Jičín nabízí jednorázovou finanční pomoc lidem, kteří v důsledku pandemie Covid-19 přišli o své příjmy tím, že byli nuceni ukončit své podnikání či byli v důsledku pandemie propuštění ze zaměstnání.

celý článek

22.1.2021

Informace o druhé fázi očkování proti covid-19 v Královéhradeckém kraji

Ilustrační obrázekDne 20. ledna 2021 jsme obdrželi informace o epidemické situaci v Královéhradeckém kraji a plánu očkování proti covid-19, které v kraji započalo 8. ledna 2021.

celý článek

14.1.2021

Od pátku se lidé starší 80 let budou moci přihlásit na očkování

Ilustrační obrázekV pátek 15. ledna by se měl i pro obyvatele Královéhradeckého kraje starší 80 let spustit centrální registrační systém na očkování proti covid-19. Po registraci si lidé podle dalších pokynů zarezervují termín a následně se budou moci nechat očkovat na jednom ze sedmi stávajících zřízených očkovacích míst regionu.

celý článekMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad