Informace ke koronaviru na webu Ministerstva zdravotnictví

Novinky z města

Poděkování občanům od hejtmana Královéhradeckého kraje

Vážení spoluobčané, v uplynulých týdnech jsme byli všichni vystaveni bezprecedentní zkoušce, jaká nemá v historii české republiky obdoby. Nikdo z nás neví, jak se v brzké budoucnosti situace vyvine, ale přeci jen je nyní trochu prostoru k vydechnutí a bilancování.
celý článek

Informace o ukončení činnosti pobočky České spořitelny, a.s. v Lázních Bělohradě

V minulých dnech obdrželo město Lázně Bělohrad informaci od zástupců České spořitelny, a.s. o okamžitém uzavření pobočky České spořitelny v Lázních Bělohradě.
celý článek

Reportáž: Nová naučná stezka Kamennou Hůrou a částí Lázní Bělohradu

Milovníci přírody budou moci od 1. května využívat novou naučnou stezku Kamennou Hůrou a částí Lázní Bělohradu. Jak tato stezka vznikla a co se můžete při procházce krásnou přírodou dozvědět, to nám pověděl její autor Ladislav Stuchlík. Naučné cedule jsou doplněny fotografiemi z archivu Městského kulturního střediska a ilustracemi Petra Stuchlíka.
celý článek

Reportáž: Místostarosta informuje o investicích a opravách ve městě

O větších investičních akcích, které jsou dokončeny, probíhají nebo se plánují, hovoří místostarosta města Lázně Bělohrad pan Antonín Schánilec.
celý článek

Městský hasičský sbor Lázně Bělohrad získal ozónový generátor

Sboru dobrovolných hasičů se díky včasné reakci a štědré nabídce Nadace ČEZ podařilo získat ozónový generátor. Tento pokročilý čistič vzduchu s vysoce výkonnou oxidací získali v rámci vypsaného grantu Krizová pomoc 2020.
celý článek

Slovo starosty k 5 týdnům od vyhlášení nouzového stavu

Vážení spoluobčané, dnes, 20. dubna 2020, uplynulo 5 týdnů od vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s šířením koronaviru. Děkuji vám, že respektujete a dodržujete všechna opatření vydaná vládou, Ústředním krizovým štábem nebo jednotlivými ministerstvy.
celý článek

Zpráva z tisku: Starostové lázeňských míst žádají vládu o podporu lázeňství

Františkovy Lázně, 16. 4. 2020: Lázeňská místa jsou v současné době mrtvými městy, chybí jak klienti lázní na lázeňské rehabilitační péči hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění, tak samoplátci či hoteloví hosté a jednodenní návštěvníci.
celý článek


Oznámení o vyhlášení výběrového řízení - Vedoucí odboru investic a správy majetku

Tajemník MěÚ Lázně Bělohrad vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa a pro jmenování do funkce - Vedoucí odbrou investic a správy majetku. 10. platová třída, příplatek za vedení, po 3 měsících osobní ohodnocení. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, na ošatné... Druh pracovníhoo poměru: na dobu neurčitou, s 6 měsíční zkuš.dobou.  Předpokládaný termín nástupu: ihned, případně po dohodě.  
Stáhnout dokument

26. zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad - ucelený sumář roku 2019

Vážení zastupitelé, vážení občané města Lázně Bělohrad, prostředníctvím této zprávy bychom vás rádi seznámili s náklady na investice a opravy vynaloženými v roce 2019.
Stáhnout dokument

25. Zpráva o průběhu investičních akcí města Lázně Bělohrad

Vážení zastupitelé, vážení občané města Lázně Bělohrad, prostřednictvím této zprávy bychom vás rádi informovali o nejdůležitějších změnách, které se v oblasti investic udály během podzimu letošního roku. Závěr zprávy bude věnován plánu na příští rok.
Stáhnout dokumentVítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad