Informace ke koronaviru na webu Ministerstva zdravotnictví

Novinky z města

Nová velryba na Pardoubku, kříž Sv. Missie v HNV, obnova vozového parku TS města LB

Vážení spoluobčané města Lázně Bělohrad, tentokrát Vás chceme informovat o čtyřech významnějších investicích - dvě jsou krásné ze dřeva a dvě technické týkající se obnovy vozového parku Technických služeb.
celý článek

Uzavírání nových smluv o dodávce vody a odvádění odpadních vod

Zákon č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích (dále jen Zákon), ukládá povinnost provozovatelům vodovodů a kanalizací uzavřít nové smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod, a to do 1. ledna 2024.
celý článek

Regiony sobě – Český ráj a Podkrkonoší sobě

Vážení podnikatelé, oslovili jsme Vás proto, že si myslíme, že Váš podnik je zajímavý a kvalitní pro náš region, ale i mimo něj. Rádi bychom také využili získaný kontakt pro další spolupráci s MAS Brána do Českého ráje.
celý článek

Zpráva z tisku: Lázně ozdobí velryba se šlechtickým původem

Čtrnáct dní, dvacet pil, deset litrů benzínu a 400 let starý kmen. To je výčet prací a položek, které stály za prací řezbáře Jana Paďoura a jejichž výsledkem je dvou a půl tunová velryba. Ta se ve čtvrtek na korbě náklaďáku vydala na svoji plavbu z jaroměřského ateliéru do svého nového útočiště - Lázní Bělohrad. A s sebou si vzala i svůj šlechtický rodokmen.
celý článek


Záměr prodeje automobilu - Škoda Pickup N5

Město Lázně Bělohrad nabízí k prodeji nákladní automobil značky Škoda, který bude prodán nejvyšší nabídce. Nejnižší nabídková cena stanovená na základě znaleckého posudku činní 13 100,- Kč včetně DPH. Nabídky lze podávat do 17. 8. 2020 do 13:00 na podatelnu městského úřadu.
Stáhnout dokument

Záměr prodeje automobilu - Avia 31T N

Město Lázně Bělohrad nabízí k prodeji nákladní automobil značky Avia, který bude prodán nejvyšší nabídce. Nejnižší nabídková cena stanovená na základě znaleckého posudku činní 52 700,- Kč včetně DPH. Nabídky lze podávat do 17. 8. 2020 do 13:00 na podatelnu městského úřadu.
Stáhnout dokument

Výběrové řízení - Sociální pracovník/pracovnice městského úřadu Lázně Bělohrad

Tajemník Městského úřadu Lázně Bělohrad vyhlašuje v souladu s ust. § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon o úřednících ÚSC“), výběrové řízení č. 5/2020 na obsazení pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE MĚSTSKÉHO ÚŘADU LÁZNĚ BĚLOHRAD. Přihlášky lze podávat do 31. srpna 2020 do 11:00 hod. na podatelnu MěÚ. 
Stáhnout dokument

Informace z úřadu

Informace k obnovení pobočky Úřadu práce v Lázních Bělohradě

Vážení občané, vzhledem k častým dotazům na znovuotevření pobočky Úřadu práce v Lázních Bělohradě jsme obdrželi od ředitele kontaktní pobočky v Úřadu práce v Jičíně následující informaci.
celý článek

Kultura a sport

Cyklistické závody v Lázních Bělohradě

Omezení v souvislosti s šířením koronaviru přinesla i zrušení řady sportovních a kulturních akcí. Bohužel se tak letos neuskuteční např. tradiční Podkrkonošský maraton horských kol. Přesto v Lázních Bělohradě letos proběhnou dvě cyklistické akce.
celý článek

Bělohradské kulturní léto 2020

Vážení přátelé, Městské kulturní středisko právě zveřejnilo program událostí na léto 2020, který se souhrně nazývá Bělohradské kulturní léto 2020. Najdete v něm stěžejní kulturní události pořádané MKS a Lázněmi Bělohrad a.s..
celý článek
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad