Novinky z města

Radnice města Lázně Bělohrad je mezi nominovanými na Českou cenu za architekturu 2023

Naše nová radnice v Lázních Bělohradě, navržená týmem architektů re:architekti studio, byla v letošním roce nominovaná na prestižní Českou cenu za architekturu 2023.
celý článek

Projekt komunitní aktivity na území MAS Brána do Českého ráje

V rámci realizovaného klíčového projektu Komunitní aktivity na území MAS Brána do Českého ráje, z.s. z Operačního programu zaměstnanost plus je vypsána výzva na podporu komunitních akcí v rámci komunity mikroregionů, obcí, osad, spolků i neziskovek.
celý článek

Reportáž: Znovuodhalení pamětní desky letce 311. letky RAF Bohumila Lišky

V neděli 14. května v Prostřední Nové Vsi u domu č.p. 70, došlo k znovuodhalení pamětní desky letce 311. letky RAF Bohumila Lišky. Úvodní slovo patřilo Tomáši Kašparovi, který nejprve přivítal všechny přítomné, mezi nimiž nechyběli zastupitelé města, příbuzní Bohumila Lišky Věra Matoušková a Václav a Vlasta Drahoňovských.
celý článek

Program Nová zelená úsporám Light se rozšiřuje o další aktivitu - solární ohřev teplé vody

Program Nová zelená úsporám Light určená pro seniory a rodiny, které pobírají příspěvek na bydlení a zároveň vlastní nebo spoluvlastní rodinný domek, mají v něm trvalé bydliště (v případě seniorů musí rodinný domek obývat pouze senioři) se od 2. 5. 2023 rozšiřuje o další aktivitu - solární ohřev teplé vody.
celý článek


Oznámení o volné pracovní pozici - "elektrikář/elektrikářka

Druh pracovního poměru - na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební dobou, nástup ihned, případně po dohodě s uchzečem. Platové zařezení - 6. platová třída, po 3 měsících osobí ohodnocení. Požadujeme minimálně vyučný list nebo maturitní vysvědčení v elektrotechnickém oboru, odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/20022 S., min. § 6, řidičský průkaz B, aktivní řidič
Stáhnout dokument

Oznámení o volné pracovní pozici - Řidič/řidička pracovních strojů

Oznámení o volné pracovní pozici - Řidič/řidička pracovních strojů. Pracovní náplň - obsluha a údržba pracovních strojů, zímní údržba kominikací. Předpokládaná nástu ihned, popř. po dohodě s uchazečem. druh pracovního poměru - na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou. 
Stáhnout dokument

Oznámení o volné pracovní pozici - Vedoucí zahradník/zahradnice

Oznámení o volné pracovní pozici - "vedoucí zahradník/zahradnice". Pracovní náplň - tvorba plánu květinové výsadby, plánování a realizace výsadeb dřevin, provádění prořezů a kácení dřevin, následná péče o zeleň, obsluha pracovních strojů, v zimních měsících vyhrnování sněhu. Nástup ihned, popř. po dohodě s uchazečem.  druh pracovního poměru na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou.
Stáhnout dokument

Informace z úřadu

Potravinová banka Hradec Králové, z. s.

Každý z nás se ve svém životě může dostat do situace, kdy potřebujeme pomoci. Můžeme přijít o příjem, o partnera, nebo dokonce o střechu nad hlavou. Není hanbou se do podobných situací dostat, ale i v těch nejhorších a zdánlivě nejzoufalejších chvílích je důležité vědět, že vždy existuje pomocná ruka, která nám pomůže vstát a tuto situaci zvládnout.
celý článek

Milostivé léto 2023

Využijte možnost vyřešit dluhy na daních či sociálním pojištění! Základním principem daňového a pojistného milostivého léta je, že pokud občan uhradí jistinu dluhu (původní dlužnou částku), stát mu odpustí penále, sankce, úroky a případné exekuční náklady. Od 1. července 2023 do 30. listopadu 2023 tedy budete mít jedinečnou možnost zbavit se Vašich dlužných pohledávek (dluhů evidovaných nebo již v exekuci, nikoli však v soudní exekuci). Vztahuje se na nedoplatky vzniklé do 30. září 2022.
celý článek

Kultura a sport

Reportáž: Bělohradští tenisté se utkali s tenisty ze Svitav

V loňském roce bělohradský tenis slavil postup družstva „A" z krajského přeboru do divize. Letos je tedy bude čekat úkol mnohem náročnější, udržet se v divizi. V sobotu 6. května se na bělohradských kurtech uskutečnil druhý letošní zápas v Divizi.
celý článek

Nejbližší kulturní akce

6.10.2023  150 LET OBČANSKÉ ZÁLOŽNY

9.10.2023  Barevný svět - tajemné dálky - ...

13.10.2023  Vážná hudba není vážná

14.10.2023  DISCO SOKOL 2023

21.10.2023  Kapka Katka - ŠÍRO
Vítejte v našem městě, ve městě bohatých tradic, kultury a lázeňství...

Znával jsem cestičku do dáli,
sluneční jas mi ji zlatil,
ptáci tam v topolech zpívali,
les mi ji šumem svým krátil.

Chodil jsem cestičkou mnoho let,
dávno je, dávno již tomu,
jak nemá srdce mě zabolet,
byla to cestička domů.

K. V. RaisMěsto Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad