39. Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou


20.6.2013 | 19:00 | areál minigolfu

Mezinárodní folklorní festival Pod ZvičinouKrálovéhradecký kraj, Město Lázně Bělohrad, Lázně Bělohrad a.s., Folklorní sdružení  ČR Praha, FS Hořeňák a Hořeňáček o.s. pořádají pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France, místopředsedy PSP ČR a starosty města Lázně Bělohrad Pavla Šubra 39. mezinárodní folklorní festival "Pod Zvičinou".

 

Dovolte mi pozvat Vás na Mezinárodní folklorní festival Pod Zvičinou do krásného města Lázně Bělohrad, který se koná 20. - 23. června 2013

V tomto období se tu rozezní tóny lidových hudebních nástrojů a Bělohrad rozkvete množstvím pestrobarevných tuzemských i zahraničních krojů. Letos se v rámci festivalu uskuteční Bělohradský jarmark. Celou sobotu a neděli vám budou k dispozici v Zámeckém parku tradiční dobové výrobky, pochutiny a spousta zábavy. Nejenom že se budete moci seznámit se starými zvyky našich předků, ale také se aktivně zapojit. Přijďte si s námi v sobotu zatančit polku na čas, nebo v tento den zavítejte do Zámeckého parku a můžete spolu s námi vyhodnotit nejlepší guláš, který budou vařit přímo před vámi různé soutěžní skupiny. Stejně tak v tento den můžete vidět ukázku historického šermu. A pokud máte raději turistiku, můžete se zúčastnit Putování Raisovým krajem s Klubem českých turistů. Lidový zpěv oživí i nedělní mši v kostele Všech svatých a městem projde nádherný krojovaný průvod, který Vás dovede na galaprogram.

Na setkání s Vámi se těší Zdeňka Rychterová, ředitelka festivalu

Kompletní pozvánka ke stažení

Informační leták o souborech účinkujících na MFF 2013

Program ke stažení v příloze.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad