Víceúčelový sál

Zpět

Víceúčelový sál se nachází v budově Městského úřadu Lázně Bělohrad na adrese náměstí K. V. Raise 635, 507 81 Lázně Bělohrad.

Rezervace sálu nebo zasedací místnosti

  • Rezervaci je nutné provést nejpozdění 7 dní před konáním události na sekretariátu starosty (serkretariat@lazne-belohrad.cz, +420 497 772 104)
  • Pro rezervaci je nutné předložit písemnou žádost.
  • Rezervace schvaluje starosta.

Vybavení

Pro účely použití sálu nebo zasedací místnosti je možné využít nábytek (dřevěné židle, polstrované židle, stoly, věšáky, uzamykatelné skříně) a audiovizální techniku (plátno, projektor, ozvučení, zobrazovací zařízení v zasedací místnosti, bezdrátové mikrofony, Blue-ray přehrávač, audio matici pro připojení dalších vstupů), kuchyňku, místnost s AV technikou, toalety.

Více informací najdete v provozním řádu. 

Ceny

Ceník je přiložen níže v dokumentu.

Spolkům se sídlem na území města Lázně Bělohrad a příspěvkovým organizacím zřízeným městem Lázně Bělohrad jsou prostory poskytovány na základě smlouvy zdarma

 

Dokumenty


27.9.2023 | obecné

Ceník pronájmu víceúčelového sálu v budově městského úřadu

Ceník pronájmu víceúčelového sálu v budově městského úřadu

27.9.2023 | obecné

Provozní řád víceúčelového sálu v budově městského úřadu

V provozním řádu najdete informace k tomu, jak provést rezervaci sálu, jaké má sál vybavení, jaké jsou povinnosti pořadatelů a mnoho dalšího.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad