Ani za milion - Divadelní představení


18.8.2023 | 20:00 | Zámecký park Lázně Bělohrad

Ani za milionChtěli bychom Vás pozvat na divadelní představení od agentury NORDPRODUCTION s názvem "Ani za milion". Tento komediální klenot Vás zaručeně pobaví a nechá vás zároveň přemýšlet nad životem.

 

 

 

Brilantní komedie autorů Michaely Doleželové a Romana Vencla.

Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.
Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.
Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali. Co má tedy společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší
francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.
V téhle brilantní detektivní komedii je totiž všechno jinak, každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah...

Hrají :

Michaela Kuklová
Lukáš Langmajer

 
Kde: Zámecký park, Lázně Bělohrad
Kdy: 18.8.2023 od 20:00
Vstupné: 200Kč

Lístky k zakoupení pouze na místě.

 Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad