Brouci Band a Crazy Dogs – Bažantice ještě žije


6.8.2022 | 19:00 | Bažantnice

BrouciBand a Crazy dogsMěstské kulturní středisko Lázně Bělohrad si pro vás připravilo další skvělý revivel. Po loňských Queen vám letos zahraje jeden z nejlepších The Beatles revivalů a to kapel Brouci Band a hned po nich s tím nejlepším z hudby padesátých let vystoupí kapela Crazy Dogs.

 

Brouci Band
Skupina přistupuje k hudbě Beatles s velkým respektem. Skladby má nastudované s dokonalou přesností. Žádný, i ten sebemenší detail, nesmí být opomenut. Zvukovou stránku doplňuje zcela autentická pódiová show, ve které BROUCI BAND používají originální nástroje a dobovou zvukovou aparaturu. Několik sad přesných kopií kostýmů jen umocňuje naprosto dokonalý zážitek z vystoupení. Na koncertech uslyšíte ty největší hity slavné liverpoolské čtyřky!

Crazy Dogs
Kdo z nás by se nechtěl alespoň na chvíli vrátit do svého mládí, či mládí našich rodičů, zažít zas ten opojný pocit. Jen zavřete oči a představte si že řídíte Cadillac, po vašem boku máte krásnou dívku, z jejichž rtů se line bezstarostný smích, vítr se vám honí ve vlasech, a z rádia duní Rock ‘n‘ Roll! Zapomeňte na obyčejné starosti všedních dnů a nechte se strhnout tepajícím rytmem padesátých minulého století, prožijte s námi tu pravou radost ze života. Teď máte jedinečnou možnost se skupinou Crazy Dogs prožít opět to opojení z mladé, moderní a strhující hudby padesátých let, přednesené tak, jak se v těchto letech hrála, v původním nástrojovém obsazení a aranžích, zahrané špičkovými profesionálními hudebníky s mnohaletou praxí.

Kdy: 6.8.2022 od 19:00
Kde: Bažantnice Lázně Bělohrad
Vstupné: 200 Kč (lze zakoupit pouze na místě)

 


  |   zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad