Hledám milence, zn.: spěchá


31.7.2020 | 20:00 | Bažantnice

Hledám milence, zn.: spěcháKaždý rok se u nás v Lázních Bělohradě koná tří denní akce zvaná "Bažantnice ještě žije". Letos tuto akci zahájíme divadelním vystoupením "Hledám milence, zn.: spěchá".

 

 

 

Vstupné: 150 Kč

Hrají: Bořek Slezáček, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Monika Timková, Vlasta Korec, Michaela Zemánková, Petr Semerád, Josef Hervert, Radomír Švec.

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí.
Mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence - provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!

Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

 Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad