Nezmaři - koncert


16.4.2011 | 19:00 | Kulturní sál lázní

NezmařiMěstské kulturní středisko Lázně Bělohrad pořádá 16. 4. od 19 hodin v sále lázní koncert skupiny NEZMAŘI.

 

 

 

Skupina Nezmaři je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku. Mají stálé publikum ve všech větších městech republiky. Za léta aktivního koncertování posbírali všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country. Na svém kontě mají 12 samostatných CD.

V současné sestavě jezdí s koncertním programem, ve kterém zazní i písničky z jejich posledního CD. Posluchači si tak s nimi mohou během jednoho koncertu zazpívat písničky ze všech období kapely od historie až po současnost.

Na programu mají i vánoční repertoár složený ze známých i méně známých koled a vánočních písní.
Tím, že kapela používá pouze akustické nástroje a patří mezi nejlepší vokální skupiny u nás, je schopna ve vhodných prostorách (kostely, kaple a podobně) zahrát i čistě akustický koncert.

Mimořádně vystupuje i ve společném koncertním programu spolu s legendou moderní trampské písně MIKI RYVOLOU. Počet těchto koncertů je omezený.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad