Polka Rallye 2019


22.6.2019 | 12:30 | Zámecký park Lázně Bělohrad

Polka RallyeV rámci Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou proběhne soutěž, která je zapsaná v České knize rekordů. Soutěže se mohou zúčastnit nejen folkloristé, ale i vy – diváci.

 

 

 

Jedná se o soutěž na čas v točené polce na 200 metrů, přičemž v polovině každý soutěžící musí vypít 0,5 litru piva (nezletilý 0,3 sodovky). U soutěže můžete zažít spoustu legrace. Naši českou polku se učí i národy, kterým tento párový tanec není vůbec znám. Soutěž je připravena i pro diváky, kteří soutěží v kategorii nekrojovaní. Dále soutěžíme v kategorii krojovaní a dětí. Nejlepší ze zúčastněných tanečních párů budou vyhlášeni na nedělním galaprogramu.

Návštěvníci festivalu si mohou zakoupit vstupenku na tento den za cenu 50 Kč nebo třídenní vstupenku, která platí od pátku do neděle za cenu 100 Kč. 

Tento kulturní pořad se koná v rámci 45. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Pod Zvičinou, který probíhá od 19. - 23. června 2019. V Lázních Bělohradě se již 45 let se setkáváme s různými folklorními skupinami z Česka i celého světa.


  |   zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad