Zoubková víla - kino


26.2.2023 | 17:00 | Sokolovna

zoubkova vilaMěstské kulturní středisko ve spolupráci s Kinem na kolečkách si pro vás před večerním filmem připravilo promítání i pro vaše ratolesti.

 

 

 

Jestli patříte mezi ty, kteří vždy chtěli vidět, jak vypadá zoubková víla, tak je na čase vyrazit k nám do kina na tuhle novinku.

Zvídavá a nezbedná Violetta (337 let) se učí na zoubkovou vílu, jenže se jí to moc nedaří. Místo, aby dětem za zoubky vyčarovala hračky jako ostatní zoubkové víly, jediné, co umí jsou... fialky! Její maturitní zkouška se blíží a jen víly, které jí složí, dostanou drahokam, se kterým se mohou pohybovat tam a zpět z lidského světa. Violetta samozřejmě pohoří na celé čáře, ale nebyla by to ona, aby si nenašla způsob, jak to vyřešit. Bez váhání ukradne drahokam jiné víle a propašuje se do lidského světa. A přistane v pokoji Maxie. Maxie se s maminkou právě přestěhovala do města z vesnice a připadá si, že sem vůbec nezapadá. Miluje přírodu, chybí jí její krásná zahrada. A synové maminčina nového přítele jí pěkně lezou na nervy. Ale teď je v jejím pokoji Violetta, které se při tvrdém přistání podařilo zničit svůj drahokam, a tak uvízla v lidském světě. Maxie a Violetta spolu udělají dohodu: Maxie pomůže Violettě najít cestu domů a Violetta udělá kouzlo, které Maxie vrátí do jejího venkovského domova. Maxie ale netuší, že Violetta umí vyčarovat jen fialky... Dobrodružství začíná!

Kdy: 26.2.2023
Od 17:00
Kde: Sokolovna Lázně Bělohrad
Vstupné 130 Kč

Na místě možno zakoupit občerstvení: popcorn, pivo, limo, víno

Kino otevřeno hodinu před promítáním.

 Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad