Vychází první číslo Zpravodaje Podkrkonoší!

17.9.2012

PodkrkonošíNově je možné nalézt veškeré souhrnné informace o celém území Podkrkonoší v elektronickém pololetníku Zpravodaj Podkrkonoší. Ten bude vycházet vždy pro letní a zimní sezonu. Podoba vychází z grafického manuálu Podkrkonoší.

 

 

Vydavatelská činnost sdružení Podzvičinsko má nový směr v podobě elektronického pololetníku Zpravodaj Podkrkonoší. Původní elektronický čtvrtletník Podzvičinský drak se ruší a je nahrazen informacemi na webových stránkách www.podzvicinsko.cz.

Tyto webové stránky se plně věnují členům sdružení Podzvičinsko. Jsou zde poskytnuty informace o činnosti a aktivitách sdružení Podzvičinsko, představeny možné grantové a dotační tituly pro rok 2012 a také nabídka služeb, které členským subjektům sdružení poskytuje.

Nový Zpravodaj Podkrkonoší slouží především pro turisty, poskytuje informace o významných atraktivitách oblasti, kulturních akcích, novinkách a o sezonních příležitostech. Vznik zpravodaje je podmíněn užíváním názvu pro území – Podkrkonoší, dále také novým grafickým manuálem a především usnadňuje orientaci turistům.

Přejeme krásné počtení a novou inspiraci pro využití volného času!

DM Podzvičinsko

První číslo zpravodaje Podkrkonoší zde ke stažení

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad