Zpráva z tisku: Bělohrad je městem sportu!

19.7.2016

Ilustrační obrázekO tomto tvrzení se na vlastní oči mohli přesvědčit členové výkonného sportu Unie sportu Jičínska, kteří se sešli právě v Lázních Bělohradu na svém zasedání.

 

 

Osobně se jim věnoval starosta města Pavel Šubr, který je provedl dokončovanými objekty – moderními fotbalovými kabinami, které budou doplněny i klubovnou, kioskem a rozsáhlým technickým zázemím.

V patře je k otevření připravena i nová herna stolního tenisu pro stabilně postavených pět stolů se šatnami i kuchyňkou. Ta bude suverénně nejlepší na okrese, a to nejen kvůli své jednoúčelovosti.

Výkonný výbor se rovněž seznámil s financováním staveb, na které město získalo dotace a o další se samozřejmě ještě pokouší.

Výkonný výbor si prohlédl i již fungující objekty (hala na tenis, obě fotbalová hřiště, kurty volejbalistů i tenistů či krásné parkoviště).

Záměry města však v komplexu Bažantnice sahají ještě dále, reálně se uvažuje o dvou kurtech na plážový volejbal či umělé trávě pro fotbal.

Předseda Unie sportu Jičínska František Vitoch práci radnice pro sport patřičně ocenil a označil ji jako příkladnou i pro další města a obce v okrese a osobně poděkoval právě starostovi za zájem, zasvěcenost a aktivity v této oblasti.

Autor: Redakce
Zdroj: Jičínský deník

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad