Zpráva z tisku: Fotbal - Velká spokojenost s body z Bažantnice

23.8.2013

Ilustrační fotografieNa 300 fanoušků odcházelo v neděli odpoledne spokojeno z Bažantnice. Domácí uspěli i v druhém utkání krajského přeboru a dostali se do čela tabulky!

 

 

FK Lázně Bělohrad-Pecka – FC Spartak Rychnov n. Kn. 2:1 (2:0). Fakta – branky: 32. Rychecký z pen., 34. Kazda – 82. Vala. Rozhodčí: Hůlka. ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (57. Wagenknecht – 71. Brandejs). Diváků: 300. FK Lázně Bělohrad-Pecka: Božič – Šrám, Velich, Kazda, Wagenknecht – Berger, Loner, Lánský, Michálek (58. Blažek) – Rychecký (89. P. Jezbera), L. Jezbera.

Lukáš Čížek, trenér FK Lázně Bělohrad-Pecka: „Pro nás velmi těžce vydřené tři body. Soupeř vstoupil do utkání lépe, byl aktivnější, pohyblivější a činil nám velké problémy. Po penaltě a standardní situaci jsme se dostali do dvoubrankového vedení.

Ve druhém poločase se začal Rychnov tlačit kombinačně více do ofensivy. My jsme si zkomplikovali situaci vyloučením, ale i tak jsme mohli své vedení navýšit, ale naše řešení gólových šancí bylo tragické. O výsledek jsme se museli nakonec strachovat, ale tři body jsou cenné." ⋌(re)

Autor: Redakce

Zdroj: Jičínský deník

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad