Zpráva z tisku: Strašení? To v Šárovcově Lhotě rozhodně umí

31.10.2012

Strašidelná cihelnaVe staré cihelně se v sobotu děly věci! Opanovaly ji od sklepa až po půdu pohádkové bytosti a strašidla...

 

 

 

A všechno měly na svědomí tři holky: Petra Vaníčková, Jana Lonerová a Veronika Jirsáková. Finančně strašidelné řádění podpořila obec a objekt zapůjčil Martin Pour.

„Vloni jsme akci pořádali v hospodě, ale tam je málo místa. Nyní máme k dispozici krásné prostory ve staré cihelně, a tak jsme je využili," poodhaluje přípravy Petra Vaníčková, která chce poděkovat všem, kteří se do dění zapojili.

Kdo se bál, mohl vypustit sklep, kde se pohybovaly ty nejstrašidelnější postavy – upíři, čerti, smrťáci, umrlci, vlkodlaci. Brrr, trošku jsme se báli i my.

V prvém patře tančily víly, princezny, s pochytanými dušičkami se pyšnil vodník, dobrou náladu rozdával růžový slon, svá moudra kouzelné babičky. Přispěchal i Rumcajs z lesa Řáholce. Návštěvníků přišlo opravdu moc a stodola, kde se podávalo občerstvení, doslova praskala ve švech. Lhoťáci to prostě umí! „Bylo to úplně krutý, hezký, úžasný," říká třináctiletá Lucie Horčičková z Hořic. Kamarádka Zuzana Chalupová dodává. „Naprosto boží."

Autor: Iva Kovářová

Převzato z Jinčínského deníku kde naleznete i celou fotogalerii

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad