Foto - Jan Kejval

Zpět

Foto - KejvalIng. Jan Kejval
Barákova 173
50781 Lázně Bělohrad

Tel.: 608 373 551
E-mail: kejval.foto@seznam.cz
www.kejval.info

 

Moje reportážní fotografie se pravidelně objevují v dvouměsíčníku Bělohradské listy, několikrát byly na titulní i závěrečné straně obálky.

Fotografická nabídka:

Svatba

Cílem je zachytit svatební okamžiky plné lásky, emocí a prožitků. Focení proběhne formou reportáže. Při té vzniknou originální snímky, které Vám budou připomínat jedinečnost Vašeho významného dne. Focení novomanželů je nejlépe rozdělit do dvou částí. S ostatními svatebčany hned po obřadu a druhé focení v podvečer.

Rodinné foto

Fotografování rodiny nebo jejich členů lze provést v ateliéru nebo exteriéru. Záběry z ateliéru lze dobře naaranžovat, je možnost se libovolně převlékat. Naproti tomu jsou záběry z exteriéru více přirozené. Účastníci jsou většinou více uvolnění, děti i rodiče hraví. Z toho důvodu i snímky jsou živější a veselejší.
 

Těhulky, Portréty, Glamour a Budoir

Fotografování může probíhat jak v interiéru, tak v exteriéru. Pro focení je vhodné vystřídat různá oblečení. Při interiérovém focení budou měněna i fotpozadí. U těhulek doporučujeme přinést i různé další rekvizity, s kterými je možné se vyfotit.
 

Reklamní fotografie

Focení produktů, fotodokumentace služeb, ale i focení firemních akcí, focení plesů, fotky na tabla, skupinové focení tříd ve školkách či školách, fotodokumentace výrobků atd. Další možností je zhotovení velikonoční, vánočních nebo valentýnských přání buď na základě dodané fotografie nebo fota vzniklého ze zakázky.Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad