Bělohradské Turistické informační centrum uspělo na výbornou

11.7.2018

Informační centrumBělohradské Turistické informační centrum zažilo počátkem července jednu velice překvapivou návštěvu. O její přítomnosti nikdo nevěděl.

 

 

 

 

 

TIC Lázně Bělohrad se účastnilo takzvaného Mystery shoppingu (jedná se o metodu výzkumu trhu, která zkoumá kvalitu poskytovaných služeb).
Informační centra na území celé naší země takto prověřuje Czechtourism, státní organizace propagující cestovní ruch v Česku prostřednictvím svých zastoupení po celém světě. Jejich zástupce zavítal také do Lázni Bělohradu. Za úkol měl vystupovat jako obyčejný návštěvník a využít služeb místního informačního centra. Hodnotil své emoce, první dojem, přivítání, rychlost obsloužení. Dále měl návštěvník konkrétní dotazy na možnost návštěvy památek a podrobně hodnotil přístup a řešení jeho žádosti.

Hodnoceno, mimo dovedností pracovníků, bylo i prostředí, označení a subjektivní názor hodnotitele. Hanka Mádlová ve spolupráci s Hankou Večerníkovou bravurně a profesionálně obstály a vysloužily si maximální možné hodnocení 100% za jejich vřelost, ochotu a erudovanost. Hodnotila se i upravenost prostředí a venkovní navigace.

Ještě před touto tajnou návštěvou proběhla jedna ohlášená. TIC Lázně Bělohrad je řádným členem Asociace turistických informačních center a pravidelně musí projít kontrolami. I při této návštěvě jsme obstáli. Hodnoceno bylo především technické vybavení, nabídka služeb a příprava pracovníků.

Rozšiřujeme web belohrad.info, kde jsou uvedena zajímavá místa v našem městě, výlety do okolí a služby pro turisty. Sledovat se vyplatí také facebookové stránky TIC Lázně Bělohrad.

 

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad