Pečovatelská služba Lázně Bělohrad

11.3.2021

Pečovatelská službaPečovatelská služba je určena všem, kteří z různých důvodů (zdravotní stav, ubývající fyzické síly), potřebují pomoc druhých a přitom chtějí dál žít co nejdéle doma.

 

 

 

Vhodně nastavená pečovatelská služba může převzít část či většinu péče o vás/vašeho blízkého. Po domluvě pečovatelka dochází do vlastní domácnosti uživatele a pomáhá

s hygienou, oblékáním, přípravou i podáním jídla, nákupy nebo s drobným úklidem domácnosti. Před zahájením poskytování služby vám rovněž poradí s přípravou na péči, například s úpravou domácnosti, výběrem vhodných kompenzačních a rehabilitačních pomůcek nebo i s žádostí o sociální dávky. Poskytne vám kontakty na další vhodné subjekty, které vás mohou podpořit atd. Taktéž je možno prostřednictvím pečovatelské služby zajistit dovoz obědů ze školní jídelny ZŠ Lázně Bělohrad nebo z restaurace Na mostě v Lázních Bělohradě.

V případě zájmu o poskytování pečovatelské služby je třeba se obrátit na sociálního pracovníka pečovatelské služby, popřípadě na vedoucí služby, kteří s vámi dojednají veškeré kroky, vedoucí k zahájení poskytování pečovatelské služby.

Pečovatelská služba Lázně Bělohrad sídlí v domě s pečovatelskou službou, Prostřední Nová Ves 2, 507 81 Lázně Bělohrad.

Další informace naleznete na stránkách pečovatelské služby.

zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad